„BMW” prezentē jauno 4. sēriju

BMW_4

Bavārijas autobūves kompānija oficiāli nodevusi atklātībai informāciju par 4. sērijas kupeju un gatavojas uzsākt automobiļa sērijveida izlaidi.

„BMW” 4. sērija – šādi turpmāk tiks apzīmēta uz 3. sērijas bāzes veidota divdurvju kupeja (līdz šim 3. sērijas kupeja) – tiks laista tirdzniecībā septembrī tūdaļ pēc pirmizrādes Frankfurtes autoizstādē.

Kā redzams no publicētajiem attēliem, sērijveida automobilis daudz neatšķiras no konceptauto „BMW Concept 4 Series Coupe”, kas dažādos interneta resursos tika parādīts pagājušā gada nogalē.

BMW_4_2

Kā liecina ražotāja informācija, kupejas virsbūves garums ir 4638 mm, platums – 1825 mm, bet augstums – 1362 mm, proti, tā ir par 26 mm garāka, par 43 mm platāka un par 16 mm zemāka nekā līdzšinējā 3. sērijas kupeja. Arī riteņu bāze ir par 50 mm garāka un platāka – priekšā par 45, bet aizmugurē par 81 mm – un par 10 mm pazemināts mašīnas klīrenss. Toties auto pašmasa ir pieaugusi par aptuveni 30 kg. Tiesa, pie šīs pozīcijas bavārieši nekavējas uzsvērt, ka

4. sērijai ir ideāls svara sadalījums starp asīm – precīzi 50:50.

Sākuma periodā „BMW” 4. sērija tiks piedāvāta ar trim dzinējiem divlitrīgu (245 ZS) un trīslitrīgu (306 ZS) benzīna turbomotoru, kā arī divu litru (184 ZS) dīzeli. Vēlāk dzinēju gammu solīts papildināt citiem spēka agregātiem no Bavārijas ražotāja paletes. Savukārt transmisiju piedāvājumā ir sešpakāpju manuālā pārnesumkārba un astoņu pakāpju automāts. Kaut kad vēlāk būs pieejama arī „xDrive” pilnpiedziņas versija.

BMW_4_1

Birkas: