Briti izgatavo kārtējo 50-to gadu kabrioleta modernizētu kopiju

Evanta_Barchetta_4

Auto ateljē „Evanta Motors”, kas specializējas ekskluzīvu spēkratu sīksērijas izgatavošanā, nodemonstrējis jaunāko izstrādni – atvērta tipa automobili „Barchetta”.

Ražotāja pārstāvji jau izplatījuši informāciju, ka plāno šādu retro stilā veidotu rodsteru izgatavot nelielā – ne vairāk kā 100 eksemplāru – tirāžā.

Evanta_barchetta_2

Veidojot „Barchetta”, „Evanta” dizaineri iedvesmojušies no pagājušā gadu simteņa piecdesmito gadu britu sporta automobiļiem,

taču konstrukcijā un tehniskajā pildījumā likuši lietā modernās tehnoloģijas.

Kā redzams attēlos, automobilim ne tikai nav jumta, bet arī pilnvērtīga priekšējā stikla. Braucējus no pretvēja, putekļiem un acīs skrienošām mušām vismaz daļēji pasargās nelielais caurspīdīgais širmītis, kas ir tāda kā vējstikla imitācija.

Evanta_barchetta_5

„Evanta” pārstāvji uzsver, ka atbilstoši klienta vēlmei „Barchetta” virsbūve var būt izgatavota no alumīnija vai kompozītmateriāliem un kevlara. Savukārt zem garā motora pārsega atrodas „General Motors” ražots 6,2 l V8 „EcoTech3 L86” dzinējs, kas attīsta līdz 450 ZS jaudu. Tas var tikt komplektēts vai nu ar sešpakāpju mehānisko pārnesumkārbu vai arī ar „automātu”. Starp citu, „Evanta Motors” plāno izgatavot rodsteru „Barchetta” gan ar labās, gan kreisās puses vadību, un nākotnē sola arī modifikāciju ar kupejas tipa virsbūvi.

Pagaidām britu kompānija pieņem pirmos pasūtījumus. Jūs arī vēl varat paspēt! Auto bāzes komplektācijas cena ir 150 000 eiro.

Evanta_barchetta_1