„Cadillac” atved uz Eiropu „ATS” kupeju

Cadillac-ATS_Coupe_2015_800x600_wallpaper_0d

Pavasarī ASV tirgū „Cadillac” uzsāka uz četrdurvju sedana „ATS” bāzes veidotas sportiskas kupejas tirdzniecību, bet nupat elegantais automobilis ir sasniedzis arī Eiropas krastus.

„ATS Coupe” ir mantojusi citiem zīmola modeļiem raksturīgo šķautnaino, taču dinamisko virsbūves dizainu, vieglmetāla konstrukciju, izsmalcināti iekārtotu un patīkami apdarinātu salonu, kā arī bagātīgu modernā drošības aprīkojuma komplektu.

„Cadillac” pozicionē to kā „BMW” 4. sērijas kupejas tiešo konkurentu.

Cadillac-ATS_Coupe_2015_800x600_wallpaper_34

„GM” jaunizveidotās vienības „Cadillac and Chevrolet Europe” prezidents un izpilddirektors Tomass Sedrans teic: „Šī kupeja ir nozīmīgs „Cadillac” modeļu gammas papildinājums. Mēs ceram, ka tā ar savu emocionālo tēlu nodrošinās muma papildu uzmanību, piesaistot jo sevišķi gados jaunus klientus. Mēs ticam, ka „ATS Coupe” ir visas nepieciešamās īpašības, lai sasniegtu savu mērķauditoriju.”

„ATS” kupeja lepojas ar simetrisku (50:50) svara sadalījumu starp asīm. Eiropas specifikācijā automobilim zem dzinēja pārsega atradīsies 2,0 l četrcilindru „EcoTec” turbomotors, kas attīsta līdz 276 ZS un 400 Nm. Spēja izspiest 138 ZS no viena darba tilpuma litra ir viens no labākajiem efektivitātes rādītājiem šajā segmentā. Tas tiek piedāvāts pārī ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu. Šādā komplektācijā 1602 kg smagā kupeja no nulles līdz simtam spēj paātrināties 5,8 sekundēs.

Cadillac-ATS_Coupe_2015_800x600_wallpaper_21

„Cadillac ATS Coupe” ASV tirgū maksā, sākot no 37 000 dolāru. Eiropas specifikācijas cenas pagaidām nav atklātas.

Birkas: