„Cadillac” izsludina jaunā flagmaņa pirmizrādi

2016-cadillac-ct6-featured-on-the-automakers-website-89065_1

Kompānijas „Cadillac” sabiedrisko attiecību dienests ir paziņojis, ka šā gada gaidītākais notikums – prestiža klases sedana „CT6” pirmizrāde – notiks 31. martā.

Ražotāja pārstāvji pagaidām nav lutinājuši interesentus ar tehnisko informāciju par topošo flagmani. Tiesa, viņi atklājuši, ka 64% no lielā sedana virsbūves būs izgatavota no alumīnija, kā rezultātā izdevies auto masu samazināt aptuveni par 100 kg. Kompānijas vadošais inženieris Treviss Hesters ir izteicies, ka tas būs vieglākais un manevrētspējīgais modelis starp lielās biznesa klases sedaniem.

Automobilis tapis, izmantojot „General Motors” jaunradīto modeļu platformu „Omega”. Pēc oficiāli neapstiprinātām ziņām zem tā motora pārsega atradīsies 3,6 l V6 turbomotors ar aptuveni 420 ZS jaudu. Bez tam spēka agregātu paleti varētu papildināt jauns V8, ko cita starpā iegūs arī „CT6”.

„Cadillac CT6” tirdzniecību plānots uzsākt šā gada oktobrī.

Greznais sedans tiks būvēts „GM” montāžas rūpnīcā Mičiganā (ASV). Tās rekonstrukcijā un jaunā modeļa izlaides sagatavošanā koncerns iepriekš investējis aptuveni 300 miljonus ASV dolāru.

Paredzams, ka „Cadillac CT6” kļūs par spēcīgu konkurentu vācu limuzīnu trijotnei – „Audi A8”, „BMW” 7. sērijai un S klases „Mercedes-Benz”.

Birkas: