„Cadillac” tēmē uz limuzīnu līgu

Cadillac-Sixteen-Concept-0

Amerikāņu kompānija „Cadillac” gatavojas paplašināt modeļu gammu, pievienojot tai luksusa klases sedanu, kas varētu kļūt par „Mercedes-Benz” S klases konkurentu.

Šādu informāciju populārajam franču žurnālam „l’Automobile” atklājis kompānijas galvenais inženieris Deivs Leone.

Lielo sedanu, kura darba nosaukums pagaidām ir „LTS”, plānots padarīt par vieglāko automobili luksusa klasē, piešķirot tam vislabāko vadāmību. Lai realizētu tik ambiciozus un sarežģītus uzdevumus, „Cadillac” speciālisti paredzējuši auto konstrukcijā plaši pielietot alumīniju, kombinējot to ar augsti izturīga tērauda un magnija komponentiem.

Par mašīnas tehnisko pildījumu runāt vēl pāragri, taču franču žurnālisti izpētījuši, ka dzinēju gammā goda vieta paredzēta.., nu kam gan citam, ja ne V8 motoram. Tiesa, netiek izslēgts, ka bāzes komplektācijā „Cadillac” flagmaņa aprīkojumā būs kas pieticīgāks, piemēram, četrcilindru turbomotors.

Bez tam Leone pastāstījis, ka

sagatavošanā ir arī atvērta tipa modelis, kas varētu kļūt par rodstera „XLR” pēcteci.

Ja atceraties, šādu modeli „Cadillac” ražoja laika posmā no 2003. līdz 2009. gadam.

Kas attiecas uz videi draudzīgām tehnoloģijām, „Cadillac” speciālisti strādājot pie jaunu hibrīdsistēmu izveides. Tomēr, kā norāda Leone, kompānijai nav mērķis kļūt par izcili ekonomisku modeļu ražotāju.

Birkas: