Četros gados – miljons „Duster”

Duster_milj

Pagājušās nedēļas nogalē kompānijas „Renault” Brazīlijas filiālē, Kuritibas montāžas rūpnīcā svinīgos apstākļos tika sagaidīts krosovera „Duster” miljonais eksemplārs.

Budžeta klases krosovers vietumis ar „Dacia”, bet citviet ar „Renault” zīmolu ir pārdošanā vairāk nekā 100 pasaules valstīs. Tas tiek ražots piecās rūpnīcās: Brazīlijas Kuritibā, Kolumbijas Envigado, Indijas Čenajā, Krievijas galvaspilsētā Maskavā un, protams, galvenajā ražotnē – Rumānijas Pitešti.

„Duster tiešām ir globālas veiksmes stāsts,”

skaidro „Renault” grupas jauno modeļu programmas direktors Arno Debefs. „Duster ar „Renault” zīmolu apmierina mūsu starptautisko klientu prasības un palīdz „Renault” attīstīties jaunajos tirgos. Vienlaikus „Dacia” versija, kas tiek pārdota Eiropā un Vidusjūras reģiona tirgos, ir piesaistījusi jaunus klientus ar savu dizainu un izcilajām braukšanas spējām dažādos apvidos, ko tā nodrošina par pieņemamu cenu.”

Renault-Duster_mln

Vācijā, kas ir Eiropas lielākais spēkratu tirgus, četros gados pārdoti 70 159 „Duster”, taču tas ir tikai piektais labākais rezultāts. Indijā pārdoti 85 974 eksemplāri, Brazīlijā – 117 303, Francijā – 145 612, bet visvairāk – 151 633 automobiļi – ir pārdoti Krievijā. Atgādināsim, ka Vācijā un Francijā „Duster” tiek tirgots kā „Dacia”, bet Krievijā, Brazīlijā un Indijā – ar „Renault” zīmolu.

Latvijā „Dacia Duster” nopērkams, sākot no 11 155 eiro.

Birkas: ,