„Chery” stumj „Arrizo 7” uz Eiropu

Chery_arrizo_3

Kā izskatās, ķīnieši ir apkopojuši spēkus, lai uzsāktu Eiropas ieņemšanas otro vilni. Tostarp kompānija „Chery” speciāli Eiropas tirgum gatavo sedanu „Arrizo 7”.

Kā var nojaust no ražotāja izplatītās informācijas, ķīnieši ir pamatīgi gatavojušies jaunajai ofensīvai. „Arrizo 7” izstrādē piedalījušies dizaineri, kas agrāk darbojušies „Ford”, „Mercedes-Benz” un „Porsche”. Ar viņu gādību tapis no skata itin pievilcīgs sedans, kura „sejā” apvienoti gan eiropeiski, gan aziātiski vaibsti.

„Arrizo 7” aprīkots ar 1,6 litru benzīna motoru, kas spēj attīstīt 126 ZS

Tas ļauj automobilim no vietas līdz 100 km/h paātrināties 10,1 sekundē. Komplektā ir piecpakāpju mehāniskā pārnesumkārba, bet par papildu samaksu klientiem tiks piedāvāts arī CVT variators.

Vēlāk ražotājs sola dzinēju gammu papildināt vēl ar 1,2 litru benzīna motoru un 1,9 litru dīzeli.

„Arrizo 7” bāzes komplektācijā ietilpst elektriski paceļami logi, elektriska spoguļu regulācija, gaisa kondicionieris, vienkāršs muzikālais centrs un audio instalācija, kā arī divi priekšējie gaisa drošības spilveni. Savukārt papildaprīkojumā tiek solīta kruīza kontrole, adaptīvie lukturi, salona ādas apdare, atpakaļskata kamera, kā arī moderna multimediju sistēma ar 7 collu ekrānu.

Chery_arrizo_2

„Chery Arrizo 7” tirdzniecība Ķīnā jau ir sākusies. Tur sedans maksā, sākot no 13 tūkstošiem ASV dolāru. Nākamais solis ir to piegādāt Brazīlijas dīleriem, bet pēc tam jau gatavot Eiropas specifikāciju.

Birkas: