„Civic Tourer” būs adaptīvie amortizatori

Honda-006-civic-Tourer-Concept

„Honda” pārstāvji nolēmuši, ka „Civic” universālam bez eleganta dizaina nepieciešams arī neparasts tehniskais pildījums.

Kā liecina japāņu ražotāja izplatītā informācija, „Civic” interesantākais jaunums būs „Unique Adaptive Damper System” – adaptīvā amortizācijas sistēma.

Patiesība gan ir tāda, ka šī sistēma ar ļoti daudzsološo nosaukumu sastāv no diviem aizmugurējiem adaptīvajiem amortizatoriem, kuru darbība ar elektroniska vadības bloka palīdzību tiks pielāgota dažādiem ceļu apstākļiem, nodrošinot maksimālu komfortu.

Ražotājs par jauno sistēmu pagaidām neko daudz nerunā.

„Ieviešot šādas tehnoloģijas, mēs ceram, ka klienti atzinīgi novērtēs mūsu centienus,” diplomātiski teic „Civic Tourer” projekta vadītājs Adrians Kilhems.

Honda-011-civic-Tourer-Concept

Toties tiek uzsvērts, ka „Civic” universāls būs pievilcīgs piedāvājums cilvēkiem, kam ceļojumiem vai ikdienas saimnieciskajai dzīvei nepieciešams automobilis ar palielinātu ietilpību.

„Honda Civic Tourer” sērijveida modeļa pirmizrāde paredzēta septembra sākumā Frankfurtes autosalonā. Tur arī iegūsim vairāk detalizētas informācijas par šo japāņu jaunumu. Automobilis Eiropas tirgum tiks izgatavots Svindonas rūpnīcā, Lielbritānijā.

Birkas: