„Dacia” pārkāpj trīs miljonu slieksni

Dacia_paris_2

Kopš 2004. gada, kad tirgū nonāca pirmās „Dacia” automašīnas, rumāņu uzņēmums ir ieguvis vairāk nekā trīs miljonus klientu Eiropā un Vidusjūras reģionā.

Par zīmīgo trīsmilono pārdoto „Dacia automašīnu kļuva „Sandero Stepway”. Tās atslēgas jaunajam īpašniekam, spānim Andrē Palomo Pazam svinīgos apstākļos Parīzes autoizstādē pasniedza „Renault Group” tirdzniecības daļas vecākais viceprezidents Nikolā Vertāns.

„10 gadu laikā, kopš atsāka darbību atjaunotā „Dacia”, ir pārdoti trīs miljoni transportlīdzekļu. Tas ir unikāls sasniegums mūsdienu auto nozarē,” uzsver Vertāns. „Uzņēmums ir izveidojis spēcīgu saikni ar klientiem, ko nodrošina sniegtā pārliecības un pieejamības sajūta. Vēl viens panākumu cēlonis ir pretimnākšana auto vadītājiem, kuri meklē drošu un izturīgu transportlīdzekli ar mūsdienīgu aprīkojumu un pienācīgām dinamiskajām īpašībām par pieņemamu cenu.”

rdacia-007

Pēc visa spriežot, arī 2014. gads „Dacia” būs sekmīgs.

Pirmajā pusgadā rumāņu zīmola tirdzniecības apjoms pieauga par 24,4 %. Turklāt „Dacia” turpina paplašināt savu ģeogrāfiju. 2013. gadā uzņēmums sekmīgi iekļuva sešos jaunos tirgos – Lielbritānijā, Īrijā, Dānijā, Norvēģijā, Kiprā un Maltā, bet līdz šā gada beigām tā ražoto spēkratu tirdzniecība tiks uzsākta arī Izraēlā.

Birkas: