Desmit gadu jubilejā izlaiž īpašu „Touareg” sēriju „Edition X”

Touareg Edition_small

Tieši pirms desmit gadiem pirmizrādi Parīzes autoizstādē svinēja tagad populārais premium apvidnieks „VW Touareg”. Par godu šim notikumam „Volkswagen” izlaiž veiksmīgā modeļa speciālu sēriju „Touareg Edition X” ar īpašām aprīkojuma iezīmēm.

„Touareg Edition X” ir aprīkots ar īpašiem 19 collu „Moab” vieglmetāla diskiem. Šī pievilcīgā apvidus automobiļa izskatu papildina liela, bīdāma un paceļama panorāmas jumta lūka, sudrabkrāsas jumta reliņi, biksenona priekšējie lukturi ar LED dienas braukšanas gaismām un aptumšoti aizmugurējie lukturi ar LED tehnoloģiju. Komplektā ietilpst arī „Chrome & Style” stila komplekts, tonēti sānu un aizmugurējie stikli, kā arī „Touareg X” logo uz spārniem.

Savukārt „Touareg Edition X” salons aprīkots ar ekskluzīvas „Nappa” ādas apdari ar jauna veida pītu virsmu, kā arī citiem salona atribūtiem, bet priekšējo durvju sliekšņus rotā izgaismotas uzlikas ar „Touareg X” logo.

„Touareg Edition X” ir iespējams pasūtīt jau tagad

ar piecu dzinēja un transmisijas kombināciju izvēli, tai skaitā hibrīdversiju. Cenas sākot no 61 025 EUR kombinācijā ar V6 TDI BlueMotion dzinēju (204 Zs) un 8-pakāpju transmisiju.

Birkas: