„Domenikss“ izrāda „Mercedes-Benz“ aktuālo modeļu saimi

star-experience-0021

Oktobra vidū Eiropas turnejas ietvaros Rīgā bija ieradies „Mercedes-Benz Star Experience Roadshow“, kura laikā mediju pārstāvjiem un „Domenikss“ klientiem bija iespēja aplūkot un izmēģināt Štutgartes autoražotāja jaunākos meistardarbus.

„„Domenikss“ un „Mercedes-Benz“ vadmotīvs ir izcilība it visā, kas lieliski atspoguļots arī šā gada „Roadshow“ pasākumā, kuru organizējam sadarbībā ar „Daimler AG“. Tas ļauj mūsu klientiem klātienē iepazīt auto industrijas izcilākos veikumus un tehnoloģijas un būtiski paplašināt priekšstatu par auto spējām,” norāda „Domenikss“ valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska.

Šogad „Mercedes-Benz Star Experience Roadshow“ laikā īpaša uzmanība tika pievērsta jaunākās paaudzes inteliģentām vadības sistēmām un drošai braukšanai. Pieredzējuši „Mercedes-Benz Driving Events“ instruktori piedāvāja uzdevumu kompleksu ar dažādiem braukšanas vingrinājumiem Biķernieku kompleksajā sporta bāzē iekārtotās specializētās trasēs, kas ļāva pasākuma apmeklētājiem apzināties savas prasmes,

kā arī padarīt inteliģentāku un drošāku auto vadības stilu.

Īpašos testa braucienos Biķernieku apļa līkločos visiem interesentiem bija iespēja iepazīt un piedzīvot gan jaunās E klases inteliģentās vadības sistēmas priekšrocības, gan „Mercedes-Benz“ specializētās tūninga kompānijas „AMG“ pilnveidoto modeļu spēka pārpilnību, gan arī S klases kabrioleta izsmalcinātās manieres.

Birkas: