„DS” kļūs par atsevišķu zīmolu

DS_1

Pēc visa spriežot, arī franču autokompānijas vadība ļoti labi saprot, cik nesavietojami ir vārdi „Citroen” un „premium”, tādēļ nolemts, ka ar nākamo gadu uz augstāku kvalitātes plauktu tēmējošā „DS” sērija tiks padarīta par neatkarīgu auto marku.

Kā intervijā britu medijam „Autocar” izteicies kompānijas „PSA Peugeot Citroen” vadītājs Karloss Tavaress, „DS” sērijas spēkrati varētu konkurēt ar tādiem zīmoliem kā „Audi” u.tml. Tiesa, tas notikšot ne ātrāk kā 2020. gadā.

Viņš uzsver, ka „DS” ir tas, kas nav pieejams „Audi”, un tā ir iespēja nodrošināt klientus ar izsmalcinātu franču šarmu, ultramodernām formām un saturu, kā arī atšķirīgu dzīves un pārvietošanās stilu.

Savus plānus franču ražotājs gatavojas apliecināt ar veselu plejādi atraktīvu konceptu. Pirmais no tiem „Divine DS” (attēlā) tiks demonstrēts jau pēc pāris nedēļām Parīzes autosalonā. Bez šaubām daži no konceptiem materializēsies reālos sērijveida automobiļos. Tostrap „DS” modeļu saimi paredzēts papildināt ar kompaktu krosoveru, biznesa klases sedanu „DS9” un iespējams arī ar mazās klases pilsētas hečbeku.

DS_2

Atgādināsim, ka šobrīd, pagaidām vēl „Citroen” modeļu gammā ir piedāvājumā trīs modeļi – „DS3”, „DS4” un „DS5”. To statuss ir stipri nekonkrēts – tie ir par smalku (un dārgu), lai kļūtu par apjoma produktiem, bet uz „premium” kvalitāti arī tā īsti „nepavelk”. Turklāt „premiuma” pircēji pagaidām „Citroen” apiet ar lielu līkumu…

Birkas: