Eiropas jaunā “Nissan Nismo” klāsta otrais modelis – “370Z Nismo”

Nissan 370Z Nismo_2014 01

Aizraujošā kupeja speciālajā  ”Nismo” izpildījumā pasaules medijiem tika parādīta Barselonā, Spānijā, vēl pirms tās publiskās pirmizrādes Ženēvas automobiļu izstādē martā (atklāšanas svētki 5.martā).

Tikai kupejas versijā ar sešu pārnesumu manuālo transmisiju pieejamais aimugures piedziņas “Nissan 370Z Nismo” piedāvā plašu inženiertehnoloģiju un stila uzlabojumu klāstu.

“370Z Nismo” jau ir pārdošanā Ziemeļamerikā un Japānā, bet Eiropai izstrādāta speciāla specifikācija,

kas atbilst gan Eiropas ceļu apstākļiem, gan Eiropas braukšanas entuziastu gaumei, pausts “Nissan” paziņojumā.

Automobiļa priekšgala dizains ir agresīvāks un uzlabo gaisa plūsmu zem auto, kas savukārt nodrošina labāku stabilitāti. Piespiedējspēku papildina arī modificētā piekare un šasija.

“370Z Nismo” dizainam raksturīgas sarkanās “Nismo” svītras, kas redzamas gan automobiļa priekšā, gan aizmugurē, gan uz sānu spoguļiem. 370Z ir aprīkots arī ar superviegliem, tumši pelēkiem “Nismo” 19 collu vieglmetāla diskiem ar sportiska stila sarkaniem bremžu suportiem un platām augstas veiktspējas riepām.

Pateicoties “Nismo” regulējumiem, 370Z 3,7 litru V6 dzinējs nodrošina 344 ZS jaudu, kas palielināta no standarta versijas 328 ZS, bet griezes moments palielināts no 363 Nm līdz 371 Nm. Tā rezultātā panākta labāka atsaucība zemo un vidējo apgriezienu diapazonā, un paātrinājums 0-100 km/h tiek sasniegts tikai 5,2 sekundēs.

Birkas: