„Ferrari” rodsteru sauc „Sergio”

Ferrari_sergio_2

Itāļu superautomobiļu ražotājs „Ferrari” izplatījis jaunā ekskluzīvā rodstera „Sergio” sērijveida versijas pirmos oficiālos attēlus.

Automobilis nosaukts par godu „Ferrari” ilggadējam partnerim un vairāku spilgtu modeļu autoram, itāļu dizainerim Serdžio Pininfarnam.

Stilīgais rodsters izveidots uz „Ferrari 458 Speciale” bāzes, un tā aprīkojumā ir 4,5 l V8 atmosfēriskais dzinējs, kas attīsta līdz 605 ZS jaudu, un septiņpakāpju robotizētā pārnesumkārba. Ar šādu „bruņojumu” automobilis no nulles līdz simtam paātrinās aptuveni trijās sekundēs.

Ferrari_sergio_3

Pat ja jūs tas ir ieinteresējis, neskrieniet uz banku formēt līzingu!

To nevar nopirkt! Paredzēts izgatavot tikai 6 (sešus!) „Ferrari Sergio” eksemplārus. Turklāt kompānijas vadība jau ir rūpīgi atlasījusi lojālākos klientus, kam būs iespēja iegādāties ekskluzīvo skaistuli. Tostarp, kā raksta itāļu bulvāru prese, par pirmo īpašnieku ir kļuvis kāds vārdā nenosaukts arābu šeihs, kuram atslēgas tika pasniegtas tūdaļ pēc „Segio” sērijveida modeļa Abu Dabi notikušās pirmizrādes.

Ferrari_sergio_1

Automobiļa cenu „Ferrari” pārstāvji neatklāj, taču britu žurnāls „Autocar” min, ka tā varētu būt ap trijiem miljoniem eiro.

Birkas: