„Fiat 500” digitalizēts mērinstrumentu bloks

fiat-500-2015-eua

Modernizācijas rezultātā itāļu mazā vabolīte „Fiat 500” ir ieguvusi krāsainu digitālo mērinstrumentu bloku.

Atjauninātā hečbeka „500” pirmizrāde paredzēta pēc nedēļas Ņujorkas spēkratu izstādē. Taču šodien (9.04.) „FIAT” preses dienests ir publicējis mazās vabolītes pirmo salona fotogrāfiju. Tajā būtiskākais jaunums ir skārienjutīgs digitālais mērinstrumentu bloks, kas ieņēmis līdzšinējā vizuāli atraktīvā daudzslāņu paneļa vietu.

Kā liecina ražotāja informācija, krāsainajā ekrānā bez jau tradicionālās informācijas – braukšanas ātruma, motora apgriezieniem, dzesējamā šķidruma temperatūras, degvielas līmeņa rādītāja un bortdatora rēķiniem varēs aplūkot arī informāciju par riepu spiedienu, audiosistēmas iestatījumiem, kā arī atpakaļgaitas sensoru signālu grafisku zīmējumu.

Fiat_500_1

Mērinstrumentu paneļa „bilde” un fona krāsa mainīsies atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma („Normal”, „Eco” vai „Sport”).

Nelielas modifikācijas piedzīvojis arī auto centrālais tunelis. Uz tā tagad iekārtota USB pieslēgvieta, kā arī atšķirīgi veidoti glāžu turētāji.

„Fiat 500” opciju sarakstu ir papildinājušas trīs jaunas virsbūves krāsas, bet sportiskai versijai „Abarth” tagad pieejama „Aisin” sešpakāpju automātiskā pārnesumkārba (līdz šim bija tikai piecpakāpju mehāniskā kārba).

Modernizētais „Fiat 500” tirdzniecībā nonāks, sākot ar jūliju.

Birkas: