„Fiat Doblo” atklāj plašāku panorāmu

2015-fiat-doblo-2

Pagājušajā nedēļā atvērtajā Briseles starptautiskajā automobiļu un motociklu izstādē itāļu kompānijas „FIAT” komerctransporta nodaļa prezentēja daudzfunkcionālo furgoniņu „Doblo Panorama”.

Šī ir jau ceturtā „Doblo Panorama” paaudze. Kopš 2000. gada, kad tirgū nonāca pirmais kravas-pasažieru furgoniņš „Doblo”, „FIAT” ir realizējis vairāk nekā 300 tūkstošus šī modeļa spēkratus.

fiat-doblo-neuheiten-grosser-radstand-seite

Atgādināsim, ka pērnruden Hanoveres komerctransporta izstādē notika „Fiat Doblo” kravas versijas oficiālā pirmizrāde. Itāļu kompānijas dizaineri izpelnījās nozares ekspertu uzslavas par to, ka

tiem izdevies utilitāro automobili padarīt pievilcīgu un atpazīstamu.

Pasažieru versijā pozitīvas pārmaiņas ir piedzīvojis arī auto interjers. Tas ir glīts un krāsains, apdarināts ar patīkamiem, kvalitatīviem materiāliem.

fiat-doblo-facelift-panorama-2015-1.3-ecojet-1.6-multijet-2.0-multijet-1.4-tjet-bivalent-gpl-fiat-doblo-romania-5

„Doblo Panorama” tiek piedāvāts ar diviem bāzes garumiem, standarta un paaugstināto jumtu, 5 un septiņu sēdvietu versijā. Klienti var izvēlēties sev tīkamāko no 15 virsbūves krāsām un vienu no trijiem salona aprīkojuma līmeņiem – „Pop”, „Easy” vai „Lounge”. Bez tam ražotāja pārstāvji uzsver, ka „FIAT” piedāvājumā ir visplašākā dzinēju gamma šajā segmentā (to jaudas diapazons no 95 līdz 135 ZS). Ir pieejami gan benzīna, gan dīzeļmotori, kā arī agregāts, kas darbojas ar dabasgāzi (CNG).

Lielu uzmanības devu itāļu kompānija veltījusi arī drošībai. „Doblo Panorama” standarta komplektā ietilpst četri gaisa drošības spilveni, gaitas stabilitātes sistēma (ESP) un palīgsistēma braukšanas uzsākšanai pret kalnu („Hill Holder Assist”).

fiat-doblo-neuheiten-front

Birkas: