“Ford” galvenie jaunumi Frankfurtes autoizstādē – apvidus tipa modelis “Edge” un īpašs “Ranger” pikaps

Ford_logo_3

Autoražotājs “Ford Motor Company” šā gada Frankfurtes autoizstādē pirmo reizi prezentē apvidus tipa automobiļa “Ford Edge” Eiropas versiju. Tāpat pirmo reizi Eiropā “Ford” prezentē arī jaunās paaudzes pikapa “Ranger” modifikāciju “Wildtrack”, kas ir tāds kā šī modeļa flagmanis, ziņo kompānijas preses dienests.

“Ford Edge” tādējādi papildina Eiropā oficiāli pieejamo apvidus tipa automobiļu klāstu, pievienojoties kompaktajam krosoveram “Kuga”, kā arī nesen Eiropai adaptētajam mazākajam “EcoSport”. Savukārt pikaps “Ranger” Eiropas tirgos kā tāds ir pazīstams jau sen, bet “Wildtrack” ekipējumā tiks piedāvāts tikai tagad.

Jaunajam otrās paaudzes “Edge” (garums 4778 mm) globāli ir pieejami trīs dzinēji –

četrcilindru 2,0 litru tilpuma EcoBoost, 2,7 litru EcoBoost V6 turbomotori un atmosfēriskais 3,5 litru Duratec V6 dzinējs. Visi tiek komplektēti ar sešpakāpju automātisko transmisiju. Eiropai visticamāk būs pieejami 245 Zs (373 Nm) un 310 Zs (475 Nm) vērtie turboagregāti.

"Ford Edge"

“Ford Edge”

Piebildīsim, ka “Ford” pilnpiedziņas modeļu klāstu papildina arī citu modeļu atsevišķas versijas. Šādi aprīkots arī jaunais “Focus RS Galaxy”, minivens “S-MAX”, kā arī “Mondeo” un “Mondeo Vignale”.

“Ford” stendā tāpat izstādīti arī citi aktuālie modeļi, tostarp Eiropas tirgiem paredzētais Ford Performance klāsts, tostarp “Focus ST” (arī dīzeļa versija) un “Fiesta ST”. Ekspozīcijā būs skatāms šinī gadā pasaulē pieprasītākā sporta auto “Ford Mustang” Eiropas versijas – “Mustang” kupeja un kabriolets, kā arī augstas veiktspējas superauto “Ford GT ultra”.

Birkas: