„Ford” laidīs klajā jaunu globālo modeli

Ford_global_1

Februāra sākumā starptautiskajā spēkratu izstādē Ņūdeli (Indijā) kompānija „Ford” gatavojas prezentēt jauna budžeta klases kompaktauto konceptu.

Kā vēsta autoritatīvais medijs „Automotive News”, sākotnēji „Ford” jaunais modelis – pēc visa spriežot, tas būs sedans – paredzēts Indijas tirgum un tas nomainīs morāli un fiziski novecojušo hečbeku „Figo”, taču ar laiku varētu pārtapt par globālu modeli.

Modeļa nosaukums un tā tehniskie parametri līdz oficiālajai pirmizrādei netiek atklāti.

Taču informācijas avoti kompānijas iekšienē ziņo, ka koncepta dizains pilnībā atbildīs ražotāja modernajiem korporatīvajiem standartiem, un automobilis „Ford” modeļu rindā nebūt neizskatīsies pēc „neglītā pīlēna”.

Kompānijas vadība ir pārliecināta, ka jauns mūsdienīga dizaina budžeta klases modelis augoša pieprasījuma apstākļos divkārt palielinās „Ford” markas spēkratu pieprasījumu Indijas tirgū.

Ja indieši pozitīvi novērtēs jauno modeli, „Ford” dos zaļo gaismu tā izplatīšanai globālajā tirgū. Atgādināsim, ka savulaik līdzīgu likteni piedzīvoja mazulis „Ka”, kas sākotnēji bija veidots speciāli Brazīlijas tirgum, bet vēlāk nonāca citos reģionos, tostarp arī Eiropā.

Birkas: