„Ford” laiž klajā jauno „Galaxy”

Ford_Galaxy_1

„Ford Motor Company” ir prezentējuši minivena „Ford Galaxy” jauno paaudzi — ietilpīgu, izsmalcinātu un progresīvu pasažieru automobili, kas ļauj baudīt komfortablu braucienu pat septiņiem cilvēkiem.

Jaunajā „Galaxy” ir realizētas jaunākās zīmola dizaina tendences, kuru vidū ir oriģināls radiatora režģis un šauri priekšējie lukturi.

Ford_Galaxy_4

Priekšā sēdošo pasažieru komfortu uzlabo speciāli konstruētie sēdekļi ar masāžas funkciju, savukārt aizmugurējā piekare ar vienlaidu savienojumu nodrošina plūstošāku un klusāku braucienu.

Jaunajā „Galaxy” izmantotas tādas progresīvas sistēmas kā

  • inteliģentais ātruma ierobežotājs, kas uzrauga ceļa zīmes un kontrolē dzinēja apgriezienu skaitu;
  • pirmssadursmes bremzēšanas palīgsistēma ar gājēju atpazīšanas funkciju;
  • adaptīvā LED priekšējā apgaismojuma sistēma u.c.

Ford_Galaxy_3

„Ģimenes visā Eiropā ir izaugušas līdz ar „Galaxy”.

Klientus pārliecina tā spējas pārvadāt septiņus cilvēkus, nodrošinot augstākās klases komfortu un drošību, un nepārspējamu daudzpusību,” stāsta „Ford of Europe” mārketinga un klientu apkalpošanas nodaļas viceprezidents Rolants de Vārds. „Jaunais „Galaxy” izceļ šīs īpašības ar uzlabotu dinamiku, degvielas ekonomiju un izsmalcinātību, kā arī praktiskām inovācijām.”

„Ford” atklāja jauno „Galaxy” burtiskā nozīmē — uz kustībā esošas piekabes ar neticamu triku, kas tika veikts ar iluzionista Dārsija Ouka palīdzību.Vienā brīdī Ouks un seši viņa palīgi ir redzami uz piekabes, kuru pa lidlauka skrejceļu velk kravas automobilis. Ouks paslēpj savus palīgus aiz aizkara, un pēc dažām sekundēm viņi ir Galaxy, kas parādījies kā no zila gaisa.

Ford_Galaxy_2

Birkas: