„Ford Mustang” turpina ‘filmu zvaigznes’ karjeru

Ford-Mustang_GT_2015_07

“AutoMedia.lv” jau vairākkārt ir vēstījis par amerikāņu kulta auto „Ford Mustang” jaunā modeļa tapšanu. “Mustang” ir bijis lielo un mazo ekrānu zvaigzne gandrīz 50 gadus, filmās un televīzijas raidījumos parādoties vairāk nekā 3200 reižu. Arī jaunais modelis turpinās šo tradīciju – uz ekrāniem tas debitēs filmā „Need for Speed”, kuras pirmizrāde notiks pēc nepilna mēneša, 14. martā.

Kad 1964.gada aprīlī debitēja oriģinālais „Mustang”, tā panākumus vēl nebija iespējams prognozēt, taču  studijas „Goldfinger producenti 1965.gada balto kabrioletu iekļāva filmā gandrīz uzreiz. Ir pagājuši piecdesmit gadi, „Mustang” ir kļuvis par automobiļu un popkultūras ikonu, un

filmas „Need for Speed“ režisors Skots Vo, ne mirkli nevilcinoties, ir iekļāvis jauno „Mustang” savā lentē.

„Es izvēlējos „Mustang”, jo tas ir automobilis, kas reāli reprezentē Amerikas kultūru,“ atklāja Vo. „Tas vienkārši atspoguļo mūsdienīgu spēku, un tā ir klasika, kas ir bijusi atsevišķās visu laiku labākajās automobiļu pakaļdzīšanās filmās.“

Filmā, kas balstīta uz spēļu izstrādātāja „Electronic Arts“ veidoto videospēļu sēriju „Need for Speed“, ar jauno „Mustang” brauks aktieris Ārons Pols – pirmais, kurš kinofilmā sēdīsies pie jaunās paaudzes „Mustang” stūres.

Par vienu no sešām vietām, kur 2013.gada 5.decembrī norisinājās jaunā „ponijauto” atklāšana, bija izvēlēta Holivuda, kas atspoguļo kino lomu „Mustang” vēsturē. Mustang izbrauca uz slapja cementa ceļa pie vēsturiskā TCL Ķīniešu teātra. Tāpat kā gandrīz 200 pasaulslavenu aktieru, tostarp vairāki aktieri, kuri palīdzēja padarīt „Mustang” par kinoekrānu zvaigzni, jaunais „ponijauto“ iemūžināja savus riepu nospiedumus un logotipu cementā.

Videospēles franšīzes faniem jau ir iespēja doties virtuālā izbraucienā ar jauno „Mustang”, kas decembra vidū kļuva pieejams EA „Need for Speed“ autosacīkšu vietnē ar spēles bezmaksas lejupielādes iespēju.

Aicinām noskatīties filmas reklāmas rullīti, spiežot pogu VIDEO, kas raksta sākumā.

Birkas: