„Ford” paziņo „Mustang” jaudas rādītājus

Ford-Mustang_GFII_17

„Ford Motor Company” oficiāli atklājis jaunā „Ford Mustang” Eiropas specifikācijas komplektācijas variantus un to veiktspējas rādītājus.

Patlaban Ziemeļamerikas tirgū pieejamais „Ford Mustang” tiek piedāvāts ar 2,3 litru „EcoBoost” dzinēju, kas attīsta 310 ZS un 433 Nm. Tas ir piemērots vadītājiem, kuri vēlas dinamiku apvienojumā ar efektīvu degvielas patēriņu. Bet topversijā zem „Mustang” motora pārsega atrodas 5-litrīgs V8 attiecīgi ar 435 ZS un 542 Nm. Nākamgad, kad modelis nonāks pārdošanā Eiropā, tam būs pieejamas abas šīs dzinēju versijas.

Ar pilnībā neatkarīgām piekares sistēmām gan priekšā, gan aizmugurē, kā arī ar „Ford” viena savienojuma aizmugurējās piekares tehnoloģiju jaunais „Mustang” būs izveicīgs un ērts, panākot augstākās klases veiktspēju gan dinamikas rādītājos, gan gaitas īpašībās. Dzinēja pārsegs un priekšējie spārni veidoti no viegla alumīnija, kas palīdz samazināt virsbūves svaru un uzlabo kopējo balansu. Vēl daži elementi, kas veidoti no alumīnija, ir aizmugurējās piekares šarnīri, aizmugurējās ass apvalki automobiļiem ar automātisko pārnesumkārbu un aizmugurējie šarnīrbalsti. Pat detaļas, kas veidotas no tērauda un citiem materiāliem, piemēram, aizmugurējais stabilizators un jauni sēdekļi, ir pārdomāti veidoti, lai iekļautos veiktspējas standartos, nepalielinot svaru.

ASV tirgum paredzētā „Mustang” (ar 5,0 litru V8 un automātisko pārnesumkārbu) pašmasa ir 1691 kg, savukārt ar 2,3 litru „EcoBoost” dzinēju aprīkotam modelim – 1598 kg.

Automobilim ar slīpo jumtu un 2,3 l motoru masas sadalījums starp asīm ir 52:48.

Jaunā „Mustang” piekares ģeometrija, atsperes, amortizatori un sailentbloki ir īpaši pielāgoti, lai nodrošinātu uzlabotu mehānisko saķeri, kā arī spēcīgu paātrinājumu un bremzēšanu apstākļos, kad nepieciešama augsta veiktspēja.

Ford-Mustang_GFII_11

Informācijai: „Mustang” ir viena pasaules autobūves ikonām. Leģendārais „Ford” modelis šogad atzīmē 50 gadu jubileju. Kopumā tas pārdots deviņos miljonos eksemplāru.  Tas ir pasaulē visvairāk ar „patīk” atzīmētais automobilis sociālajā vietnē „Facebook”. Savas dzīves laikā automobilis ir parādījies vairāk nekā 3 200 filmās un dažādās TV ainās.

Birkas: