FOTO: “AutoMedia Latvia” reportāža: “Wess Select” oficiāli kļuvis par “Honda” produktu pilnvērtīgu pārstāvi

1-Wess Select Honda_08.11.2018.

Ceturtdien, 8.novembrī “Wess Auto Grupa” salonā “Wess Select” oficiāli tika atvērta “Honda” automobiļu un “Honda Power” produktu Latvijā otrā pilnvērtīgā pārstāvniecība. Tādējādi “Wess” pārstāvēto auto zīmolu skaits atkal ir pieaudzis līdz trim – “Toyota”, “Lexus” un tagad arī “Honda”.

Kā zināms, pēdējā laikā “Honda” Latvijas tirgū pārstāvēja tikai viens pilnvarotais pārstāvis “Nippon Auto”, kam salons atrodas Rīgā, Daugavas labajā krastā, Krasta ielā.

Tagad var sacīt, ka “Honda” pilnvērtīgi būs pārstāvēta Daugavas abos krastos,

jo “Wess Select” autosalons atrodas Jūrmalas gatvē.

6-Wess Select Honda_08.11.2018.

“Mums ir aptuveni 10 gadu pieredze “Honda” automobiļu tehniskajā apkalpošanā un šo brīdi uzskatījām par piemērotu, lai ietu tālāk,” “Honda Wess Select” atvēršanas svētkos sacīja a/s “Wess” valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Oskins. “Agrāk jauni “Honda” automobiļi bija vieni no populārākajiem Latvijā, bet tagad to tirgus daļa nesastāda pat vienu procentu. Ceru, mums izdosies šo situāciju mainīt.”

19-Wess Select Honda_08.11.2018.

“AutoMedia Latvia” atgādina, ka savulaik “Wess Select” autosalons tika uzcelts speciāli “BMW” automobiļu tirdzniecībai un apkopei, jo “Wess” bija ieguvis tiesības pārstāvēt Bavārijas autoražotāju. Taču 2013.gadā ne visai nekorektā veidā “Wess” šīs tiesības tika atņemtas, atstājot vien autorizētā servisa statusu. Atgādinām arī, ka „WESS Auto grupa”, kas darbojas jau kopš 1992.gada, vēsturiski ir viens no vecākajiem un pieredzes bagātākajiem autorizētiem automobiļu pārstāvjiem Latvijā. Turklāt tas ir starp nu jau retajiem šāda profila 100% Latvijas uzņēmumiem.

12-Wess Select Honda_08.11.2018.

Pat tādā kā intīmā gaisotnē aizvadītajā “Honda Wess Select” atklāšanā automobiļu ekspozīcijas priekšplānā bija izvirzīta jaunais krosovers “Honda CR-V”. Par Latvijas prezentāciju gan to vairs nosaukt nevar, taču CR-V tik un tā ir svaigākais jaunums “Honda” automobiļu klāstā, kas pašreiz pieejami tirdzniecībā Baltijā.

 

Birkas: