FOTO: “BMW X4″ konkurents “Mercedes-Benz GLC Coupe” ieradies Latvijā

1-mercedes-benz-glc-coupe-prezentacija_19-09-2016

Pirmdien, 19. septembrī, „Mercedes-Benz” pilnvarotais pārstāvis „Domenikss”  Rīgā mediju pārstāvjiem prezentēja sportisko apvidus auto „GLC Coupe”. Jaunais auto apvieno apvidus auto vispusību un kupejas eleganci. „Mercedes-Benz GLC Coupe” izceļas ar sportisku siluetu, bagātīgu standarta aprīkojumu un plašām individualizācijas iespējām.

„GLC Coupe, kā jau kupejveida auto pienākas, var lepoties ar dinamiska un vienlaikus ekonomiska automobiļa reputāciju. Pieejamo dzinēju klāstā ir trīs dīzeļa un trīs benzīna dzinēja, tostarp „GLC 350 e 4MATIC Coupe” uzlādējams hibrīds, versijas.

5-mercedes-benz-glc-coupe-prezentacija_19-09-2016

Ražotāja pārstāvji prezentācijā uzsvēra, ka „GLC Coupe” piemīt visiem „Mercedes-Benz” modeļiem raksturīgais gaitas vieglums, bet vienlaikus auto spējot demonstrēt sporta auto cienīgu dinamiku un sniegumu.

Jau standartā „Coupe” aprīkots ar sportiskāku piekari nekā GLC modelis.

Turklāt par pappildu samaksu auto var komplektēt ar jauno pneimopiekari. Tādā gadījumā vadītāja rīcībā ir ne tikai pieci dzinēja un transmisijas darbības režīmi, bet arī selektīva amortizācijas sistēma, kas ļaujot auto uzvedību piemērot braukšanas apstākļiem un autovadītāja noskaņojumam. Lai stiprinātu „GLC Coupe” sportiskumu, automobilī uzstādīta arī sportiskāka stūres iekārta ar samazinātu pārnesuma skaitli, kā arī ieviesti atšķirīgi stūres pastiprinātāja iestatījumi režīmā SPORT un SPORT+.

15-mercedes-benz-glc-coupe-prezentacija_19-09-2016

Lai uzsvērtu modeļa individualitāti, „Mercedes-Benz” pircējiem piedāvā divus viena toņa krāsojumus, septiņas metāliskās krāsas un trīs īpašās DESIGNO krāsas.

Smalki nostrādāts interjers, augstvērtīga salona apdare, rada komfortablu vidi, ko iespējams pielāgot individuālām vēlmēm, pasūtot sēdekļus ar individuālu dizainu vai AMG sērijas sporta sēdekļus – ekspresīvi sarkanā un melnā salikumu.

8-mercedes-benz-glc-coupe-prezentacija_19-09-2016

 „Mercedes-Benz GLE Coupe” piejams tirdzniecībā „Domenikss” autosalonā. Tā cena ir, sākot no 49 650 eiro.

Vienlaikus ar „GLC Coupe” prezentāciju „Domenikss” pārstāvji atklāja, ka „Mercedes-Benz” automobiļu pēcpārdošanas apkalpošana nu tiek papildināta ar iespēju nopirkt ražotāja noteiktajai divu gadu garantijai papildus garantiju. Sīkāku informāciju par to iesakām meklēt „Domenikss” interneta vietnē vai griežoties tirdzniecības salonā. Jāpiebilst, ka papildus garantijas pirkšana tiek attiecināta arī uz pie „Domenikss” iegādātām mazlietotām automašīnām.

Birkas: