Frankfurtē debitēs arī jauna “Renault Megane”

Renault Megane 2016 01

Frankfurtes autošovā prezentāciju piedzīvos ceturtās paaudzes kompaktauto “Renault Megane”. Taču franču lielākais autoražotājs dažas informācijas druskas un jaunā modeļa attēlus atklājis jau pirms izstādes.

“Renault” paziņojumā norādīts, ka palielināta salīdzinājumā ar priekšteci ir gan jaunā modeļa šķērsbāze (par 47 mm priekšā un 39 mm aizmugurē), gan garenbāze (+28 mm). Tapat var saprast, ka šīs auto būs mazliet zemāks nekā trešās paaudzes modelis.

Renault Megane 2016 02

Savukārt publicētās fotogrāfijas atklāj slaidu siluetu ar iežmiegtiem sāniem (līnija virs durvīm) un interesantu optiku.

Īpaši izceļas priekšējo lukturu C formas risinājums.

Tāpat kā nesen atklātais lielākais modelis “Renault Talisman”, arī jauno “Megane” priekšdaļu rotā līdzīgs radiatora restes risinājums ar apjomīgo zīmola logotipu centrā.

Renault Megane 2016 04

Vēl tiek piebilsts, ka jaunajai “Megane” būs arī sportiskākā GT versija, kam būs nedaudz individualizēts dizains. Piemēram, priekšējais bamperis ar platāku gaisa ieplūdes elemetiem, kā arī radiatora restei būs izmantots īpašs šūnu raksts. Savukārt aizmuguri rotās divi hromēti izpūtēja uzgaļi, kas veidoti vienotā stilā ar priekšējām gaisa ieplūdes atverēm. Jaunās “Megane GT” aizmuguri, priekšējos spārnus un priekšējo bamperi rotās “Renault Sport” emblēma, kas simbolizē sportisku raksturu. GT versija būs pieejama metāliski zilā Iron Blue krāsā, turklāt savienojumā ar Dark Metal apdari, kas izcels sānu spoguļus un priekšējās virsbūves detaļas.

Renault Megane 2016 03

“Megane GT” aprīkojumā būs 18 collu alumīnija diski, kas veidoti īpaši Renault Sport sērijas modeļiem.

Kopš pirmās “Megane” izlaides apritējuši apaļi 20 gadi un trīs iepriekšējās paaudzes izpārdotas 6,5 miljonos eksemplāru.

Birkas: