Frankfurtes izstāde: 12 nozīmīgākie jaunpienācēji

IAA_logo

Rīt (12.09.2013.) apmeklētājiem durvis vērs Frankfurtes Starptautiskā automobiļu izstāde, ko Vācijā pazīst ar abreviatūru IAA (Internationale Automobil-Ausstellung).

Līdz šim divas dienas izstādes ekspozīciju baudīja preses pārstāvji, bet no 12. līdz 22. septembrim auto tirgus aktuālos jaunumus ļauts apbrīnot ikvienam interesentam. Un jaunumu ir daudz, tādēļ garlaikoties nenāksies. Bet mēs jau esam tos „izfiltrējuši” un piedāvājam „automedia.lv” lasītājiem

Top12 – mūsuprāt nozīmīgākos tirgus jaunpienācējus, sērijveida modeļus, kas jau tuvākajā laikā nonāks tirdzniecībā.

„Audi A8”

Audi-A8-TDI-Quattro

Pusgadu pēc „Mercedes” S klases limuzīna prezentācijas arī Ingolštates ražotājs piesaka jaunu flagmani. Taču tas ir tikai feislifts! Automobilis ir vizuāli atsvaidzināts, ieguvis efektīvākus dzinējus un veselu rindu ultramoderna aprīkojuma.

„BMW i3”

Bmw_i3

„Zero-emission” mobilitāte ir kā reliģija, kurai pamazām pievēršas ikviens autoražotājs. „BMW” laiž klajā savu pirmo elektriskās piedziņas pilsētas hečbeku, uzverot, ka arī tā lietotājiem būs iespēja baudīt „premium” kvalitāti un citiem bavāriešu modeļiem raksturīgās izsmalcinātās manieres.

„Changan Eado XT”

Changan_Eado_XT

Bija jau paredzams, ka ķīniešu ofensīvas otrais vilnis būs kvalitatīvi spēcīgāks. „Chongqing Changan Automobile Co.” ar savu hečbeku uzreiz tēmē populārajā kompaktklasē, un šoreiz tas nebūt neizskatās bezcerīgi (vai nav aizdomīgi līdzīgs „Opel Astra”?). Liekot lietā pareizu cenu politiku, šim auto pircēji ir garantēti.

„Ford Vignale”

ford-mondeo-vignale

Autoražotājs „Ford” piesaka jaunu „premium” produktu stratēģiju, ko ilustrē ar premiāli nokomplektētu „Mondeo”.

„Cadillac CTS”

Cadillac-CTS-2

Amerikāņu ražotājs turpina meklēt atzinību Eiropas tirgū, laižot klajā jaunu vidējās klases „premium” segmenta sedanu „CTS”. Tas ir slaidāks, izsmalcinātāks un sportiskāks nekā priekštecis.

Honda Civic Tourer”

Honda_civic_tourer

Divi spēcīgi argumenti. Pirmkārt, pēc krietna pārtraukuma „Civic” atkal ir universāla virsbūve, kas turklāt sola rekordietilpību un plašas transformācijas iespējas. Otrkārt, pirmais auto šajā klasē, kas aprīkots ar adaptīvu (aizmugurējo riteņu) amortizācijas sistēmu.

„Mazda3”

Mazda3

Modeļu rindas atjaunošana sasniegusi arī kompktklases modeli „Mazda3”. Līdzīgi lielākajiem brāļiem tas ieguvis raksturīgo „KODO” dizainu un moderno „SkyActiv” tehnoloģisko pildījumu, kā arī inovatīvu „Mazda Connectiv” multimediju aprīkojumu.

„Mercedes-Benz GLA”

mercedes-gla-6_65

Gaidīts un iepriekš daudz aprunāts jaunums no Štutgartes ierodas kompaktklases visādceļu braucējs „GLA”. Tas būs pieejams gan ar priekšējo riteņu piedziņu, gan ar pilnpiedziņu.

„Nissan Note”

Nissan-Note-2

Japāņu ražotājs uzsver, ka pilsētas modeļu gammas galveno elementu – hečbeku „Note” – ir radījis speciāli Eiropas tirgum un Eiropas ceļiem. Tas priecē ar modernu dinamisku dizainu un dažādiem tehniskiem atribūtiem, kas iepriekš šajā klasē nav bijuši sasniedzami.

„Peugeot 308”

Peugeot_308

Franču ražotājs ir nopietni gatavojies, lai radītu cienījamu sāncensi par klases etalonu uzskatītajam „VW Golf”. Jaunais „308” ir ne tikai izskatīgs, bet arī glīti un kvalitatīvi iekārtots, turklāt sola lielisku dinamisko komfortu.

„Suzuki SX4”

Suzuki-SX4-Photos-1

Japāņu krosovers ir pārvērties līdz nepazīšanai. Patiesībā tas tagad startē vienā klasē ar „Toyota RAV4” un līdzīgajiem. „SX4” ir gatavs gan nodrošināt ērtu un mājīgu gaisotni ģimenes izbraukumā, gan garantētu atgriešanos no trakulīga bezceļa piknika.

„Škoda Rapid Spaceback”

Skoda-Rapid-Spaceback-23

Gaidīts papildinājums „Škoda” ģimenē. Budžeta klases hečbekā „Rapid” dinamiskais dizains papildināts ar plašāku salona funkcionalitāti un atjautīgām čehu „Simply Clever” idejām.