Fredija Merkurija „Rolls-Royce” nonācis ukraiņu šovzvaigznes Verkas Serdjučkas īpašumā

Freddy and Rolls-Royce

„AutoMedia.lv” jau vēstīja, ka britu izsoļu nams „Coys” bija izlicis pārdošanā slavenajam rokgrupas „Queen” vokālistam Fredijam Merkurijam savulaik piederējušu 1974.gada izlaiduma „Rolls-Royce Silver Shadow” limuzīnu. Tad lūk – par šī auto jauno īpašnieku kļuvusi ekscentriskā Ukrainas estrādes zvaigzne Verka Serdjučka (Верка Сердючка).

Mediji vēsta, ka par to savā sociālā tīkla „Facebook” profilā informējis pazīstamā skatuves mākslinieka, kura īstais vārds ir Andrejs Daņilko, bet Verka Serdjučka ir pseidonīms, producents Jurijs Ņikitins.

„Nupat Верка Сердючка spraigā vairāksolīšana „Coys Of Kensington” izsolē nopirka to pašu Fredija Merkurija „Rolls-Royce Silver Shadow”. Trūkst vārdu…” pirms vairākām dienām „Facebook” rakstījis Ņikitins.

Summa, par kādu Andrejs Daņilko ticis pie zīmīgā automobiļa, gan muzikanta pārstāvis neizpauž, taču britu

laikraksts „The Daily Telegraph” ziņojis, ka auto „zem izsoles āmura aizgājis” par 74 tūkstošiem britu sterliņu mārciņām.

Pirms izsoles minētais „Rolls-Royce” ticis ticis vērtēts kā aptuveni no 9000 līdz 11 000 sterliņu mārciņu vērts.

Fredijam Merkurijam savulaik piederējusi firma „Goose Productions Ltd” automobili „Silver Shadow” iegādājusies nu jau tālajā 1979.gada septembrī, kad „Queen” kāpa slavas virsotnēs. Bijušais grupas menedžeris Džims Bīčems esot apstiprinājis, ka auto Merkurija īpašumā bijis līdz pat 1991.gadam, bet pēc viņa nāves „Silver Shadov” nonācis pie Fredija māsas. Auto pēdejo reizi ticis izmantots 2002.gadā mūzikla „We Will Rock You” (arī slavens 1977.gadā ierakstīts „Queen” hīts) pirmizrādes reklamēšanai un kopš tā brīža noripojis vien dažus kilometrus.

Dziedātājs, dziesmu autors, instrumentālists un ierakstu producents Fredijs Merkurijs 45 gadu vecumā pēc slimošanas ar AIDS mira 1991.gada 24.novembrī Kensigtonā, Londonā.