Grezns „Buick” ar saknēm Rivjērā

Buick_riviera_1

Koncerna „General Motors” sastāvā ietilpstošais amerikāņu zīmols „Buick” burtiski dažas stundas pirms Detroitas starptautiskās autoizstādes atvēršanas ir izplatījis internetā attēlus, kurā redzams grezna kupejsedana koncepts.

„Buick” gatavojas publiku Detroitā iepazīstināt ar konceptu „Avenir”. Tulkojumā no franču valodas tas nozīmē „nākotne”. Tam līdzīgs varētu izskatīties zīmola topošais flagmanis.

Automobiļa dizaina autori skaidro, ka domājot par „nākotni” viņi ir atcerējušies zīmīgākos modeļus „Buick” vēsturē, tostarp silueta pamatlīnijas aizguvuši no savulaik par kulta modeli uzskatītā „Riviera”. Bet radiatora reste atsauc atmiņā 1954. gada „Wildcat II”. Taču sevišķi tiek uzsvērts fakts, ka „Avenir” veidotāji ir sevišķi orientējušies uz ķīniešu auto lietotāju auditoriju. Tas saistīts ar faktu, ka

kompānija nesen kā sākusi intensīvi apgūt ļoti perspektīvo Ķīnas tirgu.

„Buick” pārstāvju izplatītās informācijas druskas liecina, ka „Avenir” virsbūves garums ir 5,2 m, bet koncepta aprīkojumā paredzēts V6 dzinējs ar degvielas tiešo iesmidzināšanu un elektronisko cilindru deaktivizēšanas sistēmu, deviņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba un pilnpiedziņas transmisija.

Buick_riviera_2

Sīkāku informāciju par „Buick” topošo flagmani droši vien saņemsim jau pēc pāris dienām, tostarp arī uzzināsim, kad šāds modelis varētu nonākt pie pircējiem.