„Hamann” liek „BMW X6” skriet ar 300 km/h

1- BMW X6_Hamann-Tycoon-ii-m-1

Vācu tūninga uzņēmumam „Hamann” patīk apstrādāt „BMW” markas sportiskos modeļus, padarot tos vēl sportiskākus. Nupat viņi ir apstrādājuši „X6 M”

Jauno un spilgto „BMW X6” individualizācijas komplektu tā autori nosaukuši par „Tycoon II M”. Tajā ietilpst modificētas virsbūves detaļas – atšķirīgas konfigurācijas buferi, paplatinātas riteņu arkas un pazemināti sliekšņi, spoileri uz aizmugurējo durvju vāka, kā arī modificēta izplūdes sistēma ar trapecveida centrālo izvadu –, kas piešķir jau tā lecīgajam bavāriešu krosoveram vēl agresīvāku izskatu. Pēc klienta izvēles, auto var tikt aprīkots ar 22 vai 23 collu riteņiem.

„Hamann” inženieri ir piestrādājuši arī pie „X6 M” dzinēja. Pateicoties viņu pūlēm 4,4-litrīgais V8 tagad attīsta 670 ZS un 950 Nm.

Tas ir par 115 ZS un 270 Nm vairāk nekā standarta modelim.

Kā uzsver tūninga kompānijas pārstāvji, šādi pilnveidots spēka agregāts ļauj krosoveram sasniegt 300 km/h. Gribētos gan redzēt „oranžo mežakuili” lēkšojam tādā ātrumā…

2- BMW X6_Hamann-Tycoon-ii-m-1

„Tycoon II M” salona attēlu pagaidām nav, taču informācija liecina, ka tajā uzstādīta sporta stūre, sportiski dziļi dobti sēdekļi, alumīnija pedāļu uzlikas un spidometrs ar gradāciju līdz 320 km/h.

Par automobiļa pārbūves cenu „Hamann” kā parasti vienosies atsevišķi ar katru konkrētu klientu.

3- BMW X6_Hamann-Tycoon-ii-m-1

Birkas: