„Honda” izlaidīs arī „Civic” karsto universālu

Honda_Civic_Tourer

Jau tuvākajā laikā „Honda” gatavojas laist klajā sava kompaktklases modeļa „Civic” universāla versiju.

Pirmo reizi „Civic Tourer” koncepts tika parādīts šā pavasara Ženēvas autoizstādē. Ražotāja pārstāvji solīja, ka tas ne tikai vizuāli, bet arī tehniski būs ne mazāk sportisks kā bāzes hečbeks.

Tagad kļuvis zināms, ka bez standarta modeļa, kam zem motora pārsega atradīsies 1,8 l/140 ZS dzinējs, ir paredzēta arī „Honda” cienītājiem labi zināmā versija ar nosaukumu „Type S”.

To darbinās 1,6 litru turbomotors, kas attīstīs līdz 250 ZS jaudu.

Tas tiks komplektēts ar astoņpakāpju automātisko pārnesumkārbu. Līdzīgu spēka agregātu komplektu iegūs arī sportiskais brālis-hečbeks „Civic Type R”.

Honda_Civic_Tourer_1

„Civic Tourer Type S” līdzīgi Ženēvā atrādītajam konceptam būs glīts aerodinamiskais aprīkojums, difuzors zem pakaļējā bufera, platāka riteņu bāze, nedaudz zemāks nekā standarta modelim klīrenss un, protams, lielāki riteņi.

Kā izrādās, jo sevišķi Eiropas pircējiem patīk ģimeniskas universalitātes un sportiskuma apvienojums. Atceroties, ar cik lielu entuziasmu tirgus pieņēma „Ford Focus ST” vagonu, arī „Honda” var cerēt, ka sportiskais „Civic Tourer” tiks sagaidīts ar aplausiem.

Birkas: