„Honda” parāda jauno „Fit”

Honda_fit

Japāņu autoražotājs „Honda” oficiāli prezentējis mazās klases hečbeka „Fit” (Eiropā tas pazīstams kā „Jazz”) jauno paaudzi.

Publicētie attēli liecina, ka jaunais „Fit” veidots japāņu ražotāja korporatīvajā stilā, turklāt vairāki zīmīgi dizaina elementi tikuši pārņemti (un kāpēc gan nē?) no lielākajiem „Honda” modeļiem. Tā, piemēram, gan priekšējo, gan aizmugurējo lukturu optika, kā arī sānu izvalcējums ļoti atgādina „Civic”.

Auto salons veidots bez liekas greznības,

taisnām, precīzām līnijām, tas rada nevainojami kārtīgu iespaidu. Viduskonsole un multimediju sistēmas centrālais displejs ir nedaudz pavērsti pret vadītāju.

Honda_fit_2

Āzijas tirgum domāto modeļu dzinēju gammā ietilpst 1,3 l/100 ZS un 1,5 l/132 ZS benzīna motori, kā arī – tāpat kā līdz šim – hibrīddzinējs. Par pēdējo pagaidām zināms vien tik daudz, ka tas patērēs vidēji 2,7 l/100 km. Tādējādi „Honda” ļoti nepārprotami uzsver, ka tās piedāvājumā būs ekonomiskākais no tirgū pieejamajiem hibrīdiem.

Vēl viens jaunums, ko „Honda” sagatavojusi jaunajam „Fit” ir septiņpakāpju robotizētā divsajūgu pārnesumkārba. Interesanti, ka tā tiek solīta pat komplektā ar hibrīddzinēju.

Runājot par Eiropas specifikāciju (tātad „Jazz”), ražotāja pārstāvji atklāj, ka tai nebūs 1,5 litru motora, bet to paredzēts aizstāt ar 1,6-litrīgu „Earth Dreams” saimes dīzeli. Taču precīzāka informācija tiek solīta „kaut kad vēlāk” – nav izslēgts, ka Frankfurtes autoizstādē –, jo modelis mūsu tirgū gaidāms ierodamies tikai nākamā gada sākumā.

Honda_fit_3

Birkas: