„Honda” piesaka jau nākamo „Civic”

Honda_civic9_2

Japāņu kompānija „Honda” pašlaik notiekošajā starptautiskajā spēkratu izstādē prezentējusi nākamās paaudzes „Civic” prototipu.

Jā nudien, devītās paaudzes „Civic” nonāca tirgū 2011. gadā, tādēļ neizbēgami tuvojas kārtējais modeļu maiņas brīdis. „Honda” pārstāvji atklājuši, ka sērijveida modeļa pirmizrāde paredzēta jau šā gada beigās. Ļoti ticams, ka populāro modeli visupirms Tokijas autoizstādē atrādīs pašmāju publikai.

Honda_civic9_1

„Civic Concept” ļauj nojaust, kā varētu izskatīties „Honda” desmitās paaudzes C segmenta modelis. Tas ieguvis jauneklīgāku, taču joprojām atpazīstamu „seju”, sarežģītu LED lukturu optiku, stilīgu aerodinamisko aprīkojumu un jaunu izplūdes sistēmu. Bez tam koncepts no aktuālā modeļa atšķiras ar pagarinātu riteņu bāzi un „purna” daļu.

Kā liecina ražotāja informācija, nākamais „Civic” top uz pilnīgi jaunas modeļu platformas.

Tas tiks piedāvāts gan ar hečbeka, gan sedana, gan arī kupejas virsbūvi.

Honda_civic9_3

Par topošā „Civic” aprīkojumu un līdz ar to arī tehniskajiem parametriem vēl runāt pāragri. Tiesa, kā mīklaini izteicies „Honda R&D Centre” (izpētes un dizaina centra) ģenerāldirektors Jošiharu Jamamoto, automobilim paredzētais spēka agregāts pilnībā atbildīs jaunākajiem ekoloģiskajiem standartiem, turklāt dinamisko parametru ziņā tas būs līdzvērtīgs 2,4 litru atmosfēriskajiem dzinējiem… Nozares eksperti lēš, ka runa varētu būt par jaunās paaudzes 1,5 l turbomotoru, kura jauda pārsniegs 200 ZS.

Honda_civic9_4

Birkas: