„Honda” sagatavojusi ceļojumu komplektu

Honda_caravan_1

Gaidāmajai izstādei „Japan Camping Car”, kas norisināsies no 13. līdz 16. februārim, vietējais ražotājs „Honda” ir sagatavojis simpātiska tandēma konceptu – pikapu „N-Truck” un dzīvojamo piekabi „N-Camp”.

Piekabes vikšanai paredzētais automobilis ir tapis uz mikrovena „N-Box” bāzes un mantojis no tā arī 660 cm3/58 ZS dzinēju. Atšķirībā no sērijveida modeļa „”N-Truck” ir par pusmetru saīsināta virsbūve (tās garums – 3000 mm) un tikai divvietīga kabīne – kā jau pienākas īstam pikapam. Tā aizmugurē ir ierīkota sakabes ierīce, ar kuras palīdzību automobilim tiek piejūgts „N-Camp” dzīvojamais treileris.

Piekabē iekārtots lakoniski vienkāršs, taču gaumīgs salons.

Tas apdarināts ar koka paneļiem, pie statņiem nostiprinātas pat vāzītes ar ziediem. Ceļojuma mēbeļu komplektā ietilpst kompakts galdiņš, pāris krēslu un neliels skapītis, kurā atrodas minibārs. Piekabes priekšdaļā virs sakabes iekārtota pusotrvietīga guļvieta. Salona grīda ir iztapsēta ar kamieļvilnas paklāju.

Honda_caravan_2

Par šī ceļojuma transportlīdzekļa nākotnes perspektīvām „Honda” pārstāvji pagaidām runāt izvairās. Jautājums par tāda iespējamu sērijveida ražošanu varētu tikt izskatīts, ja izstādes gaitā tiks saņemtas ne tikai pozitīvas apmeklētāju atsauksmes, bet arī pieteiksies vārā ņemams potenciālo pircēju loks.

Birkas: