„Honda” sagatavojuši „HR-V” Eiropai

Honda_hrv_1

Japāņu ražotājs „Honda” ir izplatījis medijiem pirmo oficiālo informāciju par mazā krosovera „HR-V” Eiropas specifikāciju.

Kā jau iepriekš varēja paredzēt, uz hečbeka „Fit/Jazz” bāzes veidotais parketa džipiņš mūsu tirgū

no saviem japāņu un amerikāņu brāļiem atšķirsies faktiski tikai ar dzinēju gammu.

Tajā paredzēti divi spēka agregāti – 1,5 l/130 ZS i-VTEC benzīna motors un 1,6 l/120 ZS i-DTEC dīzelis. Standartā abi paredzēti pārī ar sešpakāpju mehānisko pārnesumkārbu, bet kā komfortabla alternatīva piedāvājumā būs CVT bezpakāpju variators.

Honda_hrv_3

Ražotāja pārstāvji norāda, ka salona ietilpības un plašās funkcionalitātes ziņā „HR-V” būs labākais savā klasē. Tas lielā mērā, pateicoties no tā paša „Jazz” pārņemtajai atjautīgajai sēdekļu transformācijas sistēmai „Magic Seats”, kā arī zem priekšējām sēdvietām novietotajai degvielas tvertnei. Mazā krosovera bagāžas nodalījuma tilpums ir 453 l, bet pie nolocītiem otrās rindas sēdekļiem to iespējams palielināt līdz 1026 l.

Mazā krosovera aprīkojumā „Honda” sola visplašāko moderno tehnoloģisko ierīču, komforta un drošības sistēmu klāstu. „HR-V” Eiropas pirmizrāde paredzēta marta sākumā Ženēvas starptautiskajā autoizstādē, bet tirdzniecībā tas nonāks vasaras vidū.

Honda_hrv_2

Birkas: