“Hyundai i30″ ģimenei Parīzē pievienojas trīsdurvju hečbeks

Hyundai-Hyundai i30_3-door_2013

Jaunais trīsdurvju hečbeks  ir trešais “Hyundai i30″ saimes modelis, kas izstrādāts un izgatavots speciāli Eiropas tirgiem. Tas pievienosies jau arī Latvijā tirdzniecībā esošajiem piecdurvju hečbekam un universālim “i30 CW”

Trīsdurvju modeļa galvenā atšķirīgā īpašība ir tā īpašais sportiskais stils

- kontrastainas sānu līnijas, asi virsbūves profila stūri un pagarinātas priekšējās durvis, kas veido dinamiskāku tēlu, ko pastiprina priekšējās un aizmugurējās daļas stila izmaiņas. Sešstūra priekšējās restes malās uzstādīti jauni, daudz sportiskāki miglas lukturi, kas sastāv no apaļā luktura, savienota ar LED dienas gaismu diodēm. Režģa motīvs turpinās galvenajos lukturos, bet priekšējās daļas dizainu pabeidz jauna profila bampers. Dažas izmaiņas, salīdzinājumā ar pārējiem “i30″, ir arī trīsdurvju hečbeka salonā.

Uzstādītā “Flex Steer” sistēma ļauj mainīt spēku uz stūres, atkarībā no vadītāja velmēm un ceļa apstākļiem. Jaunās paaudzes “i30″ tiek piedāvāts ar sešu variantu dzinējiem kombinācijā ar 6-pakāpju automātisko un mehānisko pārnesuma kārbu. Par spēka agregātu piedāvājuma flagmani kļūs 1,6 litru “U-II” dīzelis ar 128 z.s. jaudu un zemu CO2 izmešu līmeni (97 g/km). Trīsdurvju “i30″pircēji iegūšot arī no piecu gadu atbalsta paketes “Five Year Triple Car”, kas sevī iekļauj pilnu piecu gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, piecu gadu palīdzību uz ceļiem un piecu gadu automobiļa stāvokļa diagnostiku, apgalvo ražotājs.

“Hyundai i30″ modeļi tiek izstrādāti ”Hyundai” Eiropas zinātniski pētnieciskajā centrā Vācijā, bet ražošana notiek kompānijas rūpnīcā Čehijā.

“AutoMedia.lv” piebilst, ka “Hyundai i30″ saimes tehniskais līdzinieks ir “Kia Cee’d”, kam arī Parīzes autošovā tika prezentēta trīsdurvju jaunā vesrija “Kia Pro Cee’d”.

Birkas: ,