„Hyundai” ieskicē jauno „Tucson”

a228177b89461210_800x800ar

Korejiešu ražotājs „Hyundai Motor” atklājis pirmās dizaina nianses drīzumā gaidāmajam jaunajam, kompaktajam krosoveram „Tucson”, kas mūsu tirgū pazīstams kā „ix35”.

Komentējot jaunā „Tucson/ix35” izskatu, „Hyundai Motor Group” prezidents un dizaina nodaļas direktors Pīters Šraijers teic: „Mūsu jaunais, kompaktais krosovers „Hyundai” zīmolam kļūs par lielu soli uz priekšu pasaules mērogā. Tam ir pašpārliecināta un atlētiska āriene un lepna stāja. „Tucson” dizainu raksturo plūstošas virsmas, skaidras proporcijas, asas līnijas

un – pats svarīgākais – mūsu zīmolam raksturīgais sešstūra formas radiatora režģis.”

Spēcīgo un sportisko krosovera izskatu pastiprina taisnais siluets un gludās kontūras. „Hyundai” korporatīvā sešstūra formas radiatora reste hromētā rāmī ir savienota ar priekšējo lukturu blokiem, radot monumentālu iespaidu.

Ar vairāk nekā miljonu pārdoto krosoveru Eiropā kopš pirmā „Santa Fe” modeļa izlaišanas jaunā gadu tūkstoša sākumā „Hyundai” ir ieguvis spēcīgas pozīcijas šajā segmentā.

Jaunā „Tucson/ix35” publiskā pasaules pirmizrāde notiks 3. martā „Hyundai Motor” preses konferences laikā Ženēvas autoizstādē.

Birkas: