„Hyundai ix35” nākotne

Hyundai-Intrado-1[3]

Korejiešu autoražotājs „Hyundai” ir nodevis atklātībai krosovera koncepta „Intrado” pirmos attēlus. Automobiļa pirmizrāde paredzēta Ženēvas autoizstādē.

„Intrado” veidots kā kompaktā krosovera „ix35” ideoloģiskais mantinieks. Tas tapis „Hyundai” Riselsheimas pētniecības un dizaina centrā. Automobilis veidots raksturīgajā plūdeni skulpturālajā stilā („Hyundai’s Fluidic Sculpture design”).

Kā liecina kompānijas izplatītā informatīvi visai skopā preses relīze, koncepta „Intrado” pamatā ir superviegla modernu materiālu konstrukcija, tostarp virsbūve pamatā izgatavota no līmētas oglekļa šķiedras.

Automobilim ir tikai priekšējo riteņu piedziņa.

Bet par spēka agregātu kalpo līdzīgs ūdeņraža degvielas šūnu elektriskais dzinējs, kādu izmanto jau sērijveidā ražotais „Hyundai ix35 FCEV”. Vienīgi „Intrado” uzstādīti jaunās paaudzes degvielas šūnu elementi, kas ir izmēros kompaktāki un vieglāki. Tie iekārtoti zem aizmugurējā sēdekļa un bagāžnieka grīdas. Savukārt akumulatoru baterija atrodas zem vadītāja sēdekļa.

Hyundai-Intrado-2

Ražotājs gan to pagaidām neapstiprina, taču eksperti lēš, ka „Intrado” varētu tuvoties sērijveida ražošanai nākamā gada vidū, kad pēc provizoriska plāna paredzēta „Hyundai ix35” modeļa nomaiņa.

Birkas: