„Hyundai” izlolo nākamās paaudzes „Genesis” kupeju

Hyundai_hnd-9

Korejas kompānija „Hyundai” gatavojas marta beigās Seulas autoizstādē prezentēt konceptu „HND-9”, kas faktiski būs nākamās paaudzes „Genesis” prototips.

Kā redzams no pirmajām ražotāja oficiāli izplatītajām skicēm, modelis tiek veidots klasiskas sporta kupejas stilā – ar garu motora pārsegu un izliektu, nolaidenu jumta līniju. Agresīvā „sejas grimase” un aizmugures daļa ar augstu novietotajiem starmešiem izpildīta, izdabājot korejiešu auto lietotāju estētiskajām prasībām.

Kā speciāls akcents ir slīpi augšup atveramās durvis, taču tās diez vai nonāks līdz sērijveida modelim.

„Hyundai HND-9” salonam raksturīga sportiska arhitektūra, uz vadītāju centrēts kokpits un sēdekļu formula 2+2.

Par spēka agregātu topošajai kupejai paredzēts jauns 3,3 litru V6 motors ar turbīnu un tiešo degvielas iesmidzināšanu, kas attīstīs līdz 370 ZS jaudu. To racionāli izmantot un novadīt uz aizmugurējiem riteņiem palīdzēs astoņpakāpju automātiskā pārnesumkārba.

hyundai-hnd9-1

Interesanti, ka „Hyundai” šī visnotaļ atraktīvā koncepta pirmizrādei izvēlējušies pašmāju autoizstādi, nevis tajā pašā laikā notiekošo un prestiža ziņā pārāko Ņujorkas spēkratu šovu. Tas visdrīzāk liecina, ka arī sērijveida automobiļa debija visupirms gaidāma tieši Dienvidkorejas tirgū.

Birkas: