„Hyundai-Kia” sola brangu jaunumu birumu

Hyundai_sketch_11

2015. gada otrajā pusē korejiešu koncerns „Hyundai-Kia” plāno prezentēt vēl 11 jaunumus – gan vairākus jaunus, gan arī modernizētus auto modeļus.

Kā viens no svarīgajiem jaunumiem, kas gan pagaidām oficiāli nav sasniedzis Eiropas tirgu, ir prestiža klases sedans „Hyundai Equus”. Tas top pilnīgā slepenībā, tādēļ pagaidām medijiem nav izdevies izdibināt ne vissīkāko parametru drusku, ne attēla fragmentiņu. Vēl ir gaidāms jaunās paaudzes „Accent”, „Elantra”, kā arī lielā sedana „Genesis” dīzeļa modifikācija. Bez tam plānots, ka vēl šogad dienasgaismu ieraudzīs „Hyundai” hibrīdautomobilis, kas gatavojas kļūt par „Toyota Prius” tiešo konkurentu.

Tomēr Eiropas pircējiem visintriģējošākais jaunums varētu būt kompaktkrosovers „Hyundai Creta”,

kas startēs „Nissan Juke” klasē.

Savukārt „Kia” vēl līdz gada beigām sola izvest dienasgaismā krosovera „Sportage” jauno paaudzi, kā arī D segmenta modeli „Optima”, kura dizains tiek veidots pavasarī Ženēvā izrādītā koncepta „Sportspace” stilistikā. Bez tam pašmāju tirgū (Dienvidkorejā) tirdzniecībā nonāks atjaunināts biznesa klases modelis „K5”, kam tiek solītas arī hibrīda un elektriskās piedziņas versijas.

Birkas: ,