„Hyundai” parāda jauno „Tucson”

Hyundai_tucson_4

Tieši divas nedēļas pirms publiskās pirmizrādes Ženēvas autoizstādē korejiešu autoražotājs „Hyundai” ir atklājis jaunās paaudzes „Tucson/ix35” attēlus un pirmo informāciju.

Salīdzinājumā ar līdzšinējo modeli jaunais „Tucson” ir par 65 mm garāks, par 30 mm platāks un par 15 mm zemāks (4475 x 1850 x 1645 mm). Tā bāzes garums ir pastiepts par 30 mm un sasniedz 2670 mm. Savukārt bagāžas nodalījuma tilpums palielināts par 78 l (512 l).

Hyundai_tucson_5

Kā liecina attēli, „Tucson” jaunās paaudzes dizainā ir kopēta lielākā modeļa „Santa Fe” stilistika. Tas ieguvis līdzīgi masīvu radiatora režģi, priekšējo buferi ar integrētajiem miglas un dienas gaitas lukturiem u.c. raksturīgas detaļas.

Kardinālu rekonstrukciju piedzīvojis arī „Hyundai” krosovera interjers.

Kā norāda ražotāja pārstāvji, ne tikai mainīta salona arhitektūra, bet apdarē tikuši izmantoti kvalitatīvāki materiāli. Tostarp komfortablāki padarīti auto sēdekļi un paaugstināti galvas balsti.

Hyundai_tucson_1

Jaunā „Tucson” aprīkojumā tagad būs brīvroku atslēga, bagāžnieka vāka elektriskā pacelšanas sistēma, automātiskā stāvvietā novietošanas sistēma, jaunākās paaudzes GPS, kā arī pilnveidots drošības sistēmu komplekts.

„Hyundai” kompaktkrosovera dzinēju gammā būs pieejams 1,6 l benzīna motors divās jaudas versijās – ar 135 un 176 ZS –, 1,7 l/115 ZS dīzeļdzinējs, kā arī divlitrīgs dīzelis, kas atkarībā no versijas attīstīs 136 vai 184 ZS. Bāzes komplektā paredzēta sešpakāpju manuālā pārnesumkārba, bet komforta cienītāji kā alternatīvu varēs izvēlēties sešpakāpju „automātu”. Vēl piedāvājumā paredzēta septiņpakāpju divsajūgu transmisija, kas būs pieejama vienīgi pārī ar jaudīgāko benzīna motoru.

Hyundai_tucson_2

Līdzīgi kā priekštecis arī jaunais „Tucson” tiks ražots „Hyundai” rūpnīcā Čehijā. Dīlerus salonos tas gaidāms ierodamies 2015. gada otrajā pusē.

Birkas: