„Hyundai” parāda nākotnes modeļu prototipu

Hyundai_visionG_2

Korejiešu autoražotājs „Hyundai” Losandželosas Mākslas muzejā prezentējis elegantu kupejas konceptu „Vision G”.

Kā liecina ražotāja pārstāvju izplatītā visai skopā informācija, šis koncepts kalpo kā priekšvēstnesis „Hyundai” „premium” klases nākamajiem modeļiem. Ko tieši tie pārņems no „Vision G”, gan netiek precizēts.

Hyundai_visionG_1

Zināms, ka koncepts veidots uz „Hyundai Genesis Coupe” bāzes. Tā izstrādi veica kompānijas dizaina studija Kalifornijā (ASV).

Pirmajā acumirklī „Vision G” izskatās kā „Aston Martin” un „Bentley” krustojums.

Hyundai_visionG_4

Kupeja izceļas ar lielu hromētu radiatora režģi, bultveida LED starmešiem, uzsvērti garu motora pārsegu, bagāžnieka vākā integrētu antispārnu, divstobru izplūdes sistēmu un vizuāli masīviem vieglmetāla riteņu diskiem.

Hyundai_visionG_5

Auto salonā atrodas sportiski profilēti, eleganti izšūti ādas sēdekļi, digitālais mērinstrumentu bloks, kā arī labskanīga „Lexicon” audiosistēma.

Hyundai_visionG_6

„Motor Trend” žurnālisti noskaidrojuši, ka zem slaidā „Vision G” motora pārsega slēpjas „Tau” saimes 5-litrīgs V8 benzīna dzinējs, kas attīsta līdz 420 ZS un 518 Nm. Nekādi citi tehniskie parametri nav zināmi.

Toties ir zināms, ka tuvāk gada nogalei „Hyundai” gatavojas laist klajā luksusa klases sedana „Equus” jauno paaudzi. Nav izslēgts, ka tā jau būs veidota koncepta „Vision G” stilistikā.

Hyundai_visionG_3

Birkas: