“Infiniti” grib visus pārspēt ar kvalitāti

Infiniti

Japāņu kompānijas “Nissan” luksusa apakšvienības “Infiniti” vadība paudusi apņemšanos padarīt savu zīmolu par kvalitātes līderi “premium” klasē.

Apzinoties, ka “Infiniti” ražošanas apjumu ziņā diez vai tuvākajā nākotnē pārspēs vācu trīsvienību “Audi”, “BMW” un “Mercedes-Benz”, koncerna “Nissan” vadītājs Karloss Gons devis meitasuzņēmumam  uzdevumu izstrādāt produkus, kas kvalitātes ziņā būtu pārāki par konkurentiem. Kā vienojusies japāņu autokompānijas vadība, tieši tāds ir “premium” ražotāja galvenais uzdevums.

“Infiniti” kvalitātes kontroles departamenta vadītājs Sigeaki Kato uzskata, ka objektīvākais publiskais kvalitātes barometrs ir “JD Power & Associates US Initial Quality Study” ikgadējo pētījumu rezultāti.

Laika posmā no 2010. līdz 2012. gadam “Infiniti” šajā kvalitātes vērtējuma rangā izdevies pacelties no devītās uz sesto vietu.

Beidzamajos gados japāņu “premiālais” zīmols aktīvi apgūst jaunus noieta tirgus un vienlaikus paplašina arī modeļu gammu. Atgādināsim, ka svaigākais “Infinity” jaunums ir D segmenta modelis “Q50”, kas ir “Audi A4” un “BMW” 3. sērijas tiešs konkurents.

Birkas: ,