„Infiniti” izmet apbrīnošanai „ESQ” fragmentus

Infiniti_ESQ_4

„Nissan” premiālā zīmola „Infiniti” pārstāvji izplatījuši pirmos fragmentāros topošā krosovera „ESQ” attēlus.

Ak vai, laikam jau arī „premium” segmentā dzīve nav nemaz tik rožaina, kā tas tiek „mālēts”, ja jau „Infiniti” ir nolēmuši lētu stikleni iesaiņot spožā papīrītī un mēģināt „iesmērēt” kā glazētu trifeli.

Infiniti_ESQ_3

Pat attēlos redzamie topošā „Infiniti” krosovera fragmenti ļauj viegli nojaust, ka „ESQ” būs nevis, kā tiek uzsvērts ražotāja informācijā, uz „Nissan Juke” bāzes veidots jauns modelis, bet patiesībā tas pats „Juke” tikai izdaiļots ar atšķirīgu radiatora režģi un dažiem tīri simboliskiem premiālās bižutērijas akcentiem (spoži apdarinātiem sliekšņiem un diskiem).

„ESQ” neatšķirsies no populārā mazā krosista „Juke” arī tehniskajā jomā. Kā liecina medijos izskanējusī informācija, tā aprīkojumā paredzēts tas pats 1,6 l „DIG-T” turbomotors ar 200 ZS jaudu un variators, kas palīdzēs sportiskajam spēka agregātam dāsni tērēt degvielu.

Infiniti_ESQ_1

Taču nav ne mazāko šaubu, ka

par šo „spožo papīrīti” ražotājs gribēs no klientiem noplēst bargu naudu.

Zināms, ka mazā „Infiniti” krosovera pirmizrāde notiks jau pavisam drīz un nekur citur, kā Ķīnā. Pēc tam jau mūsu rīcībā būs vairāk informācijas par šo modeli. Mazliet pacietības!

Infiniti_ESQ_2

Birkas: ,