„Infiniti” limuzīnu „Q70” laidīs pasaulē

infiniti-q70_1l

Autoražotāja „Nissan” premiālais zīmols „Infiniti” Ņujorkas autoizstādē prezentējis atjaunināto sedanu „Q70”, kas iepriekš bija pazīstams kā M-modelis, kā arī tā pagarināto versiju.

Līdz šim „Q70” modifikācija ar pagarināto bāzi tika piedāvāta tikai augumā necilajiem, bet garā diženajiem Ķīnas nomenklatūras jaunbagātniekiem, taču „Infiniti” pārstāvji sola, ka jaunās paaudzes modelis tiks eksportēts arī uz citām valstīm. Skaidrs, ka uz ASV, bet pārējie potenciālie tirgi palika nenosaukti.

Kā norāda ražotāja pārstāvji, pagarinātās versijas riteņu bāze ir par 15 cm garāka nekā bāzes modelim, proti, 3050 mm, līdz ar to otrajā rindā attālums no sēdekļa malas līdz priekšējā krēsla atzveltnes muguriņai ir 822 mm, kas ir labākais rādītājs šajā segmentā. Preses relīzē uzsvērts, ka

aizmugurē sēdošais pasažieris var brīvi pārlikt vienu kāju pār otru.

infiniti-q70_int_1

Būtiski uzlabots lielā sedana salona akustiskais komforts – palielināta skaņas izolācijas materiālu kopējā masa, papildus noizolēta motora telpa un riteņu arkas, pilnveidots durvju blīvējums. „Infiniti” lepojas, ka, braucot šosejas ātruma režīmā, salona trokšņu fons ir par 77% zemāks nekā lielākajai daļai tiešo konkurentu.

Automobiļa izskats modernizācijas rezultātā gan izmainījies pavisam minimāli. Klasiskais „feislifta” komplekts: viegli modificēti buferi, jauna radiatora reste, nedaudz atšķirīgi lukturi, palielināts metāliskais dekors uz bagāžnieka vāka un tas arī viss… Salonā goda vietu ieņēmusi jaunākās paaudzes multimediju sistēma ar 7” TFT ekrānu.

infiniti-qx70_int

„Infiniti” sedana tehniskais pildījums palicis bez izmaiņām. Bāzes versijā tam paredzēts 3,7 l V6 (330 ZS un 366 Nm), bet lepnākajā komplektācijas variantā automobilis tiek aprīkots ar 5,6 l V8 (42 ZS un 565 Nm). Piedāvājumā ir arī versija ar hibrīddzinēju (ar 302 ZS). Visi motori tiek komplektēti ar septiņpakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Atjauninātais „Q70”, kā arī tā pagarinātais variants ASV „Infiniti” dīleru salonos nonāks, sākot no septembra. Par Eiropas tirgu ziņu pagaidām nav.

infiniti-qx70_2

Birkas: ,