„Infiniti Q60” parādās nedēļu pirms oficiālās prezentācijas

Infiniti_q60_1

Japāņu kompānijas „Nissan” premiālā zīmola „Infiniti” veidotā koncepta „Q60” publiskā pirmizrāde paredzēta nākamnedēļ Detroitas starptautiskajā spēkratu izstādē, taču nupat internetā nonācis automobiļa pirmais attēls.

Ar šo konceptu „Infiniti” piesaka drīzumā gaidāmo papildinājumu – kupejas „G37” ideoloģisko pēcteci, kas pēc jaunās modeļu numerācijas tiks apzīmēts kā „Q60”, un ir iecerēts kā „BMW M4” tiešais konkurents.

Kā var novērtēt publicētajā attēlā, automobilis veidots japāņu kompānijas korporatīvajā stilistikā. Līdzīgi rudenī Parīzē parādītajam konceptam „Q80” tas ir piezemēts, muskuļots un vizuāli agresīvs. Kompānijas pārstāvji uzsver, ka centušies topošajā kupejā apvienot stilīgu ārieni un dinamisku raksturu.

„Q60” salonā izmantota sēdvietu formula 2+2, proti, faktiski tas ir divvietīgs. Tiek solīts, ka interjers būs apdarināts ar alkantaras ādu un izdekorēts ar oglekļa šķiedras paneļiem.

Par auto tehnisko pildījumu pagaidām nav zināms gandrīz nekas.

Tik vien kā minējums, ka zem dzinēja pārsega atradīsies 3,8 l V6 turbomotors no „Nissan” spēka agregātu paletes (ko izmanto “GT-R”). Taču netiek izslēgts, ka piedāvājumā būs arī dinamiska dīzeļa versija.

Atbilstoši japāņu kompānijas ražošanas plāniem tirdzniecībā „Infiniti Q60” jānonāk 2016. gada sākumā. Kupeja tiks ražota „Nissan” Sandelendas montāžas rūpnīcā Lielbritānijā. Atsevišķi mediji jau zina vēstīt, ka automobiļa starta cena būšot ap 35 000 eiro.

Birkas: