Internetā noplūst „BMW M3” un „M4” attēli

BMW_m3_1

Tikai dienu pirms oficiālās pirmizrādes populārais interneta izdevums „AutoWeek” publicējis „BMW” sportiskā sedana „M3” un kupejas „M4” sērijveida modeļu attēlus.

BMW_m3_2

Detalizētu informāciju par abiem modeļiem ražotājs solījis sniegt 12. decembrī, bet plašākai publikai abi bavāriešu atlēti tiks izrādīti Detroitas autoizstādē no 13. janvāra.

BMW_m4_2

Spriežot pēc attēliem, sērijveida „M3” āriene nav ieguvusi nozīmīgas izmaiņas salīdzinājumā ar bāzes modeli, t.i., 3. sērijas sedanu. Savukārt „M4” izmantots gada sākumā eksponētās kupejas koncepta siluets un stilistika.

BMW_m3_int._1jpg

Abiem automobiļiem būs praktiski identisks interjers, veidots tradicionālā bavāriešu stilā: priekšējais panelis centrēts pret vadītāju, mērinstrumentu blokā divas apaļas skalas, bet viduskonsoles virsotnē „sēž” multimediju sistēmas „iDrive” ekrāns. Par automobiļu sportiskumu liecina vienīgi ar ādu apdarināti, dziļi profilēti sēdekļi, uz kuru atzveltnēm izšūts „M” logotips.

BMW_m4_4

Abu sportisko modeļu aprīkojumā būs trīslitrīgs sešu cilindru benzīna turbo motors,

kas attīsta 430 ZS un 500 Nm. Komplektā pēc klienta izvēles būs pieejama vai nu sešpakāpju manuālā vai septiņu pakāpju divsajūgu robotizētā pārnesumkārba. Dinamiskie parametri pagaidām nav zināmi. Taču zināms, ka jaunais turbomotors ir par 30% ekonomiskāks nekā līdzšinējais atmosfēriskais V8 „M3” dzinējs.

Birkas: