Īstu „Lamborghini” pārvērš interjera priekšmetā, pakarot to mājās pie sienas kā gleznu (video)

Lamborghini Countach

Tieši tā izdarījis kāds Kalifornijas pilsētā Ņūportbīčā dzīvojošs amerikāņu miljonārs.  Viņš savu jau tā bagāta vīra statusu apliecinošo mitekli padarījis vēl īpašāku, piekarot pie sienas īstu 1974.gada „Lamborghini Countach”.

Ričards Moriartijs tik ļoti mīlējis savu ‘Countach”, ka nespējis to pārdot vai atdod kādam citam. Viņš nolēmis to pārvērst „gleznā” un saglabāt kā piemiņu. Lai piestiprinātu auto pie sienas, bija nepieciešams ne mazums laika un tas prasījis salīdus izdevumus.

Arhitekts, kurš plānoja neparasto procesu, bija spiests mājas griestos izveidot caurumu, caur kuru „Lamborghini” tika nolaists telpā.

Neparastajai „gleznai” telpas interjers ticis speciāli pielāgots – stikla kāpnes ar neona gaismām skatu padara vēl iespaidīgāku. Lai būtu pilnīgi skaidrs, ka tā ir miljons dolāru vērta istaba – zem stikla kāpnēm iekārtots pagrabs ar vīnu kolekciju 200 000 dolāru apmērā.

„Man tas ir mākslasdarbs un šajā mājā „Contach” izskatās lieliski! Mašīna ir pilnā komplektācijā, nekas nav izjaukts vai demontēts,” klāsta Ričards Moriartijs.

Uzziņai: „Lamborghini Countach”, ko itāļu superauto ražotājs izlaida no 1974. līdz 1990.gadam ir vislabāk pārdotais „Lamborghini” modelis, kas ticis izgatavots 2042 eksemplāros. 4,14 metrus garajā sporta auto ar vidū novietotu dzinēju un piecpakāpju manuālo pārnesumkārbu tika izmantoti tikai V12 motori ar darba tilpumu no 4,0 līdz 5,2 litri. Auto dizainu veidoja Marčello Gandini no „Bertone Design Studio”.

 

Birkas: