Itāļi izgatavojuši „Rolls-Royce” katafalku

RR_coffin_1

Beidzot viens „Rolls-Royce Phantom” ir pārbūvēts un pielāgots pārvadāt tos, kam tas idejiski piestāv vislabāk.

Itāļu firma „Biemme Special Cars” jau pirms diviem gadiem reklamējās, ka ir izstrādājusi katafalka projektu uz „Rolls-Royce Phantom” bāzes, taču tikai šogad pieteicās pirmais pasūtītājs – „A.W. Lymn” ģimenes apbedīšanas pakalpojumu birojs no Notingemas (Lielbritānijā).

Tas par ekskluzīvo „Rolls-Royce” katafalku samaksāja 800 tūkstošus Sterliņu mārciņu.

rolls-royce-phantom-hearse

„Rolls-Royce Phantom Hearse” garums ir septiņi metri, t.i., gandrīz par metru vairāk nekā oriģinālais „Phantom” ar pagarināto riteņu bāzi. Tā lafetes izveidei un nostiprināšanai „Biemme” meistariem nācies izgatavot vairāk nekā 600 jaunas detaļas, bet papildu stiprinājumu fiksācijai pie auto šasijas kopumā bija nepieciešami 200 m metinājuma šuvju.

Greznā „kravas” nodalījuma noformējumā izmantoti pulēti nerūsējošā tērauda paneļi un augsti kvalitatīva āda. Pa perimetru izvietotos diožu starmešus slēpj kristāla abažūri. Platais aizmugurējo durvju vāks ir automātiski atverams, piespiežot taustiņu uz auto atslēgas breloka. Lai zārku varētu pietiekami viegli un svinīgi ievadīt katafalka būdā un pēc tam arī izbīdīt ārā no tās, lafete aprīkota ar izbīdāmu platformu, ko pārvieto klusas darbības elektromotors.

rolls-royce-phantom-hearse_1

Birkas: