Izlaiž īpašu „Amarok Ultimate”

VW Amarok Ultimate 01

Veiksmīgais pikaps „VW Amarok” uzsāk jauno modeļu gadu ar īpaši vispusīgi aprīkotu versiju. Galvenā „Amarok Ultimate” iezīme, ar ko tas atšķiras no brālišiem, ir pārveidots priekšpuses dizains ar jaunajiem biksenona lukturiem un papildu hroma elementiem.

Īpaši uzkrītošas ir biksenona priekšējo lukturu formas ar iebūvētām LED dienas braukšanas gaismām. Tās ne tikai nodrošina labāku apgaismojumu, bet arī ar abiem hromētajiem stieņiem uz radiatora režģa ievērojami uzlabo „Amarok Ultimate” izskatu. Jaunos priekšējos lukturus tagad iespējams pasūtīt arī citām „Amarok” versijām, kas nozīmē, ka „Amarok” ir kļuvis par pirmo pikapu klasē, kura papildaprīkojumā ir pieejami biksenona priekšējie lukturi ar LED dienas braukšanas gaismām.

„Ultimate” būs augstākās klases modifikācija „Amarok” klāstā.

Citi „Amarok Ultimate” vizuālie akcenti ir ārējo atpakaļskata spoguļu ietvari sudraba krāsā, tonēti aizmugurējie lukturi ar valsts reģistrācijas numura zīmes apgaismojumu no LED diodēm, spīdīgi 19 collu Aragonit vieglmetāla diski ar 255/55 riepām, īpašs logotips, automobiļa apakšdaļas aizsargpanelis sudraba krāsā un hromēti sānu sliekšņi.

VW Amarok Ultimate 02
Amarok Ultimate standartaprīkojumā ir iekļauta arī parkošanās palīgsistēma, tostarp atpakaļskata kamera, elektriski pielokāmi un apsildāmi ārējie atpakaļskata spoguļi, apsildāmi priekšējie sēdekļi un RNS 315 navigācijas sistēma ar mobilā tālruņa pievienošanas iespēju. Automobiļa salons ir papildināts ar antracīta un melnas krāsas Alcantara sēdekļu apdari un pītiem grīdas paklājiņiem.

„Amarok Ultimate” iespējams aprīkot ar TDI dzinējiem ar 103 vai 132 kW kombinācijā ar aizmugurējo riteņu piedziņu vai pilnpiedziņu un manuālo vai automātisko transmisiju, izņemot modeļus ar BlueMotion tehnoloģiju.

„Amarok Ultimate” cena ir sākot no 34 770 EUR (neto) vai 41 776,30 EUR (ar PVN).

Piedāvājuma klāstā ir pieejams „Amarok SingleCab” ar 8 pakāpju automātisko transmisiju, pastāvīgo visu riteņu piedziņu un TDI dzinēju ar 132 kW jaudu (no 31 267,25 EUR ar PVN), kā arī tikpat jaudīgas „Amarok” versijas ar aizmugurējo riteņu piedziņu (SingleCab un Double Cab).

Birkas: