Izmēģinot sportisko „Focus ST”, kamaniņbraucējs Juris Šics pārspēj diriģentu Intu Teterovski

Ford Focus ST prezentacija_Foto Janis Viksna 01

Trešdien, 15.aprīlī sporta kompleksā „333”, piedaloties populāriem Latvijas sportistiem, mūziķiem un autopreses pārstāvjiem tika rīkota jaunā sportiskā „Ford” modeļa „Focus ST” dinamiska prezentācija, informē „Ford” pārstāvis „Inchcape”.

333 trasē prezentētais jaunais „Ford Focus ST” bija aprīkots ar divu litru TDCi 185 zirgspēku dīzeļdzinēju. Latvijas tirgū pārdošanā šis modelis būs pieejams jau vasarā gan hečbeka, gan universāļa izpildījumā. Jaunajam „Ford Focus ST” atšķirībā no iepriekšēja modeļa būs pieejami divi dzinēju varianti – jau pieminētais 185 Zs dīzelis, kā arī  2,0l „Ecoboost” 250 zirgspēku benzīna dzinējs.

Pasākuma ietvaros lūgtajiem viesiem bija iespēja izmēģināt jauno automašīnu improvizētā rallija sacensībā

1200 metrus garā un ļoti līkumotajā 333 trasē. Pie auto stūres sēdās gan pazīstamais hokejists Miks Indrašis, gan kamaniņu braucēji Juris Šics un Inārs Kivlenieks, dziedātāja Samanta Tīna, diriģents Ints Teterovskis, mūziķis Andris Kivičs, dziedātāji Miks Dukurs, kā arī grupas „Triānas parks” dalībnieki.

No kreisās Ints Teterovskis, Juris Šics un Ronalds Cimoška

No kreisās Ints Teterovskis, Juris Šics un Ronalds Cimoška

Meistarīgākais pie ST stūres izrādījās ātrākā ziemas sporta veida pārstāvis un kamaniņu braucējs, triju Olimpisko spēļu medaļu ieguvējs Juris Šics, kurš pierādīja, ka jebkurā sporta veidā ātrums viņu nebiedē. Ar vien sekundes atšķirību Šicam “uz papēžiem mina” diriģents Ints Teterovskis, kurš ieņēma 2.vietu, pierādot savas labās autovadīšanas prasmes. Savukārt ierindojās 3.vietā autožurnālists Ronalds Cimoška no izdevuma „Autoinfo”.

„Automašīna ir īsta autobāņu raķete, kurai ir lieliska skaņa, praktiska virsbūve un labas bremzes,” pasākumā ar saviem iespaidiem un secinājumiem dalījās pieredzējušais autožurnālists Normunds Avotiņš.

Ford Focus ST prezentacija_Foto Janis Viksna 02

Birkas: