Izraēlas parlamentārieši nekautrējas braukt ar „Opel”

Opel Insignia_Kneset Israel

Izraēlas parlamentā, Knesetā ir 120 vēlēti parlamantārieši un šogad gandrīz puse – 50 deputāti darba vajadzībām sāks izmantot „Opel Insignia” automašīnas. Sekojot līdzi valsts struktūru autoparkiem, grūti iedomāties, ka līdzīgu soli varētu spert Latvijas kolēģu simtnieks.

Kopā ar „Shlomo Group” – importētāju Izraēlā „Opel” ir uzvarējis Kneseta autoparka publiskā iepirkuma konkursā. Pirmās 25 automašīnas jau ir nogādātas parlamenta pārstāvjiem Jeruzalemē.

Šāds Kneseta iepirkuma iznākums tikai liecina, ka Izraēlas tautas kalpi nešiko laikā, kad visā pasaulē ekonomiskā situācija ir nestabila

un ir gatavi izmantot piezemētākas klases automobiļus nekā premium grupas lielā trijnieka – „Mercedes-Benz”, „Audi” un „BMW” vai pat „Volvo” un „Lexus” ražojumus. Šis Kneseta lēmums apliecina arī to, ka augstu ir novērtēts „Opel Insignia” komforts un kvalitāte.

Ņemot vērā, cik cieši krīzes pārvarēšanā jostas savilkt iedzīvotājiem un uzņēmējiem licis Latvijas parlaments un valdība, pie mums tā sauktajiem tautas kalpiem, piemēru rādot, pašiem vajadzētu braukt ar „Dacia”. Taču cerēt, ka pati valsts augstākā vara tā taupīs nodokļu maksātāju naudu, laikam ir pagalam naivi.

Birkas: